Keystone logo
HAN University of Applied Sciences

HAN University of Applied Sciences

HAN University of Applied Sciences

Wstęp

Domeny

HAN University of Applied Sciences oferuje edukację w następujących dziedzinach: edukacja, nauki społeczne, handel, komunikacja, administracja biznesowa, prawo, ekonomia, inżynieria, środowisko zbudowane, nauki stosowane, IT i komunikacja, zdrowie, pielęgniarstwo oraz sport i ćwiczenia. Studenci mają do wyboru łącznie 65 kierunków licencjackich i wymiennych oraz 21 kierunków magisterskich.

Renomowane instytuty

Na HAN teoria i praktyka idą w parze, dając studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności i doświadczenie w radzeniu sobie z rzeczywistymi problemami w praktyce. Siłą naszego programu nauczania jest połączenie elementów zorientowanych na praktykę z badaniami stosowanymi, które są włączone do wszystkich programów. Szkolimy studentów, aby stali się pewnymi siebie, wzmocnionymi jednostkami, które patrzą poza granice i są przygotowane do wprowadzania innowacji w swoim zawodzie. Wymaga to interdyscyplinarnej perspektywy, która stymuluje uczenie się i innowacje. Dążymy do maksymalnego wpływu osobistego i innowacji społecznych. Oferujemy trampolinę do znaczącej przyszłości.

Jakość

HAN oferuje wysokiej jakości edukację i środowisko, w którym studiowanie jest inspirujące, innowacyjne i międzynarodowe. Dużo inwestujemy we wspieranie relacji między studentami a kadrą dydaktyczną w ich indywidualnych sytuacjach edukacyjnych. Robimy to wspólnie z naszymi partnerami w społecznościach edukacyjnych, profesjonalnych dziedzinach i grupach badawczych.

Lokalizacje

 • Nijmegen

  International Office: Nijmegen campus P.O. Box 6960

  • Arnhem

   International Office: Arnhem campus P.O. Box 5171

  Programy

  pytania