Keystone logo
Hartpury University

Hartpury University

Hartpury University

Wstęp

Hartpury University jest wyspecjalizowaną placówką edukacyjną w Gloucestershire, oferującą studia licencjackie i podyplomowe w zakresie rolnictwa, zwierząt, koni, sportu i pielęgniarstwa weterynaryjnego. Wiodące na świecie obiekty i doświadczenie przyciągają pracowników i studentów z ponad 60 krajów.

Studenci skorzystają z doświadczenia edukacyjnego ukierunkowanego na karierę, popartego najnowszymi badaniami branżowymi, z których większość jest podejmowana w Hartpury. Studenci Hartpury mają również szansę trenować jako sportowiec podczas studiów w ramach jednej z ich 10 akademii sportowych.

Kampus uniwersytecki o wartości 150 milionów funtów jest domem dla najnowocześniejszych obiektów edukacyjnych, z których wiele to również firmy komercyjne i oferują możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego obok lub w ramach kursu.

Obejmuje to komercyjne gospodarstwo rolne z nowym centrum agrotechnologicznym, centra terapii psów i koni, imprezy międzynarodowe, kliniki urazów sportowych i zawodowi sportowcy trenujący na miejscu. Są też areny międzynarodowe, najnowsze technologie i ponad 70 gatunków w kolekcji zwierząt uczelni. Uczniowie będą mieli wszystko, czego potrzebują, aby zastosować teorię z klasy w praktyce.

Zapraszamy wszystkich studentów do stania się częścią rodziny Hartpury , budując naszą reputację jako lokalnego, regionalnego, krajowego i międzynarodowego dostawcy wysokiej jakości szkoleń i edukacji.

Lokalizacje

  • Gloucester

    Hartpury University Hartpury House, GL193BE, Gloucester

    pytania