Keystone logo
Hinds Community College

Hinds Community College

Hinds Community College

Wstęp

Misją Hinds Community College , publicznego wszechstronnego kolegium społecznościowego, jest oferowanie wysokiej jakości edukacji poprzez odpowiednie i różnorodne programy i zasoby dla osób o różnych zainteresowaniach i zdolnościach poprzez:

Zapewnianie programów transferowych do uczelni akademickich prowadzących do uzyskania stopnia naukowego stowarzyszonego i spełniających pierwsze dwa lata studiów licencjackich.

Zapewnianie programów zawodowych / technicznych, które odpowiadają na potrzeby przemysłu i społeczności i prowadzą do uzyskania referencji zawodowych, certyfikatu i / lub stopnia Associate in Applied Science.

Zapewnianie programów kształcenia ustawicznego dla dorosłych w społeczności, które wzbogacają kulturę i promują uczenie się przez całe życie.

Zapewnianie niestandardowych szkoleń lub krótkich kursów, seminariów i warsztatów dla podmiotów biznesowych, rządowych, społecznych i obywatelskich, które prowadzą do poprawy organizacyjnej, promują wzrost gospodarczy oraz spełniają potrzeby edukacyjne i usługowe.

Zapewnianie podwójnych punktów kredytowych, podwójnych zapisów oraz kursów i programów edukacji podstawowej, które kultywują sukces akademicki, prowadząc do równoważności szkół średnich lub wejścia na kursy na poziomie college'u.

Hinds Community College będzie preferowanym wyborem w zakresie wysokiej jakości edukacji i szkoleń w społecznościach, którym służymy. Zapewnimy wysokiej jakości, dostępną i niedrogą edukację wszystkim studentom w naszym okręgu i będziemy czołowym partnerem edukacyjnym dla biznesu i przemysłu. Będziemy wspierać naszą społeczność poprzez różnorodne działania w służbie publicznej, wydarzenia kulturalne i możliwości rekreacyjne.

Lokalizacje

  • Raymond

    Hinds Boulevard,608, 39154, Raymond

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania