Keystone logo
Hong Kong Polytechnic University

Hong Kong Polytechnic University

Hong Kong Polytechnic University

Wstęp

Z 80-letnią dumną tradycją PolyU jest światowej klasy uniwersytetem badawczym, zaliczanym do 100 najlepszych instytucji na świecie.

Hong Kong Polytechnic University (PolyU) jest domem kształcącym myślicieli, komunikatorów i odkrywców w wywieraniu pozytywnego wpływu. Zależy nam na szkoleniu przyszłych liderów już dziś, poprzez profesjonalną edukację, która zapewnia absolwentom niezrównane praktyki zawodowe, aby mogli rozwijać się w biznesie i przemyśle.

Dążymy do interdyscyplinarnych badań i wpływowych innowacji, aby odkryć, aby rozwiązać rzeczywiste wyzwania. Nasi naukowcy opracowują przełomowe pomysły, wspierając zrównoważony rozwój, poprawiając wyniki gospodarcze i poprawiając życie społeczności z korzyścią dla Hongkongu, narodu i świata.

Nasze motto

Uczyć się i aplikować z korzyścią dla ludzkości

Powyższe wywodzi się z chińskiego motta, cytowanego z wielkiego chińskiego klasycznego Yijing (Księga zmian) i dwóch starożytnych traktatów, jednego z czasów dynastii Han, a drugiego z czasów przed Qin.

Oryginalny tekst chiński można sparafrazować następująco: „Poznaj każdą prawdę i wykorzystaj zdobytą wiedzę, aby wykonać każde zadanie” oraz „uczyć się, służyć”.

Nasza wizja

Bądź wiodącym uniwersytetem, który rozwija i przekazuje wiedzę oraz zapewnia najlepszą holistyczną edukację z korzyścią dla Hongkongu, narodu i świata.

Nasza misja

Prowadzenie znaczących badań przynoszących korzyści światu.

Pielęgnowanie krytycznych myślicieli, skutecznych komunikatorów, innowacyjnych osób rozwiązujących problemy i społecznie odpowiedzialnych obywateli świata.

Wspieranie społeczności uniwersyteckiej, w której wszyscy członkowie mogą wyróżniać się swoimi aspiracjami z silnym poczuciem przynależności i dumy.

Społeczność międzynarodowa

Ciesz się międzynarodową, wzbogacającą i integrującą atmosferą kampusu. Dzięki naszej rozległej sieci globalnej uzyskasz dostęp do międzynarodowych wymian akademickich i poprawisz swoje zrozumienie i docenienie różnorodności kulturowej i szerszych problemów społecznych. Wszystkich studentów zachęca się do podejmowania programów mobilności studentów poza Hongkongiem.

Wydział międzynarodowy

PolyU promuje internacjonalizację wśród wykładowców i pracowników. Aktywnie dążymy do różnorodności w gronie wykładowców poprzez proaktywną rekrutację i zatrzymywanie.

Nasi wykładowcy i pracownicy biorą udział w wielu wielokulturowych działaniach na terenie kampusu i aktywnie wzmacniają nasze globalne powiązania poprzez badania, edukację i transfer wiedzy.

Global Perspectives in Academic Programs

PolyU zachęca studentów do pewnego działania w międzynarodowym środowisku pracy i wnoszenia pozytywnego wkładu jako obywatele świata.

We wszystkich naszych programach wprowadzamy światową perspektywę i zapewniamy uczniom wiele możliwości zwiększenia globalnej świadomości i zaangażowania. Studenci mogą podejmować przedmioty obciążone kredytami poza Hongkongiem.

Dzięki programom wymiany, stażom i usługom szkoleniowym nasi studenci zyskują rozgłos na arenie światowej.

Współpraca międzynarodowa i partnerstwa

Znajdujący się wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie, PolyU jest już światowym liderem w wielu dziedzinach. Mobilizując nasze aktywa i talenty, angażując międzynarodowe sojusze, takie jak University Social Responsibility Network (USRN) i University Alliance of the Silk Road (UASR), współpracę i partnerstwa branżowe oraz ustanawiając platformy strategiczne, pomagamy utorować drogę bliższym globalnym powiązaniom.

PolyU promuje badania interdyscyplinarne, szczególnie w nowych dziedzinach, takich jak sztuczna inteligencja i robotyka, przyczyniając się do dynamicznych innowacji w rozwiązywaniu globalnych i / lub społecznych wyzwań.

Stwórz przyszłość, którą sobie wyobrażasz

Nasz model edukacji zawodowej obejmuje unikalne podejście do uczenia się przez doświadczenie, które obejmuje staże, naukę w ramach usług i możliwości wymiany zagranicznej. Dysponujemy szeroką gamą lokalnych i międzynarodowych programów przywództwa i rozwoju, które zapewniają prawdziwie transformacyjne doświadczenie edukacyjne - wyposażając uczniów w odpowiednie umiejętności, aby stać się odpowiedzialnymi społecznie globalnymi liderami jutra.

Lokalizacje

  • Hung Hom

    Yuk Choi Road,11, , Hung Hom

    pytania