Keystone logo
© Uni.
Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Wstęp

Howest University of Applied Sciences to przedsiębiorcza instytucja znana z innowacyjnego i interdyscyplinarnego podejścia do edukacji i badań oraz ścisłej współpracy z przemysłem, biznesem i sektorem zysku społecznego. Howest jest znany ze swoich programów w zakresie technologii, projektowania i sztuki , takich jak sztuka cyfrowa i rozrywka, bezpieczeństwo cybernetyczne, projektowanie i rozwój cyfrowy oraz programy w zakresie projektowania produktów przemysłowych w Belgii i poza nią.

Howest i jego program DAE zajęli pierwsze miejsce w konkursie The Rookies Award w kategorii Najlepsza Szkoła Projektowania i Rozwoju Gier na świecie w latach 2017 i 2018, 2021. Ponadto według The Princeton Review® Howest University of Applied Sciences jest jedną z najlepszych szkół licencjackich do studiowania projektowania gier. Poza tym program Bachelor of Industrial Product Design został uznany za drugą najlepszą szkołę projektowania na świecie według The Rookie Award 2023.

Zadania terenowe, szkolenia w miejscu pracy i staże to kluczowe elementy każdego programu. W ten sposób zaspokajamy zmieniające się potrzeby dzisiejszego społeczeństwa i wyposażamy naszych uczniów w umiejętności przyszłościowe. Przez lata Howest zyskał solidną reputację lidera w dziedzinie badań naukowych, usług i edukacji zorientowanych na zastosowania.

Jesteśmy dumni ze współpracy z uniwersytetami i liderami sektora w Belgii, Europie i na całym świecie. Nasi studenci i pracownicy mają wiele możliwości wyjazdu na cały świat i zdobycia międzynarodowego doświadczenia dzięki naszym rozbudowanym międzynarodowym sieciom, stypendiom i programom wymiany. Krótko mówiąc, Howest to szkoła, w której uczniowie otrzymują przyszłościowe szkolenia z gwarancją bezpieczeństwa pracy, a jednocześnie cieszą się procesem edukacji i życiem w sercu Europy .

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Bruges

    Rijselstraat 5, 8000, Bruges

  • Kortrijk

    Kortrijk, Belgia

    pytania