Keystone logo
Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Wstęp

Humak w pigułce

Humak to krajowy uniwersytet nauk stosowanych, który działa niemal w całej Finlandii. Humak ma 2400 studentów i około 160 ekspertów na różnych stanowiskach. W ciągu nieco ponad 25 lat Humak ukończyło 5400 ekspertów w swoich dziedzinach. Podstawą naszej strategii jest wzmacnianie wiedzy specjalistycznej w naszych dziedzinach poprzez szkolenia, działania i usługi w zakresie BRI. Nasze biura znajdują się w obszarze metropolitalnym Helsinek (Helsinki, Kauniainen i Nurmijärvi), Jyväskylä, Kuopio, Tampere i Turku. Dzięki naszym obszernym szkoleniom online oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie w praktyce w całej Finlandii i za granicą.

Jesteśmy największym edukatorem i organizacją RDI w naszych obszarach specjalizacji w Finlandii. Nasze atuty to praca z młodzieżą i wspólnota; Organizacja pracy, wspólnoty pracy i integracja; Tłumaczenia ustne i dostępność językowa oraz Zarządzanie i transport kulturowy .

Właścicielem Humak jest Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy. Współpracuje z nami 2400 studentów i około 160 profesjonalistów.

Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

Humak to społeczność dzieląca się wiedzą

Podstawą strategii Humaka jest budowanie kompetencji. Oznacza to wzmocnienie umiejętności, dzięki którym możemy wywierać wpływ społeczny.

Misja Humaka nie zmienia się od dziesięcioleci. Obszary zainteresowania, które posłużyły za podstawę naszego założenia, nadal stanowią rdzeń naszej działalności. Ich zastosowanie w nowych środowiskach operacyjnych również rozszerzyło nasz zakres. Jesteśmy teraz częścią tworzenia zupełnie nowych środowisk operacyjnych.

Koncentracja na nowych branżach i nowych środowiskach wzmocniła i poszerzyła naszą wiedzę specjalistyczną oraz poszerzyła obszar naszego rynku. Nie jesteśmy już uzależnieni od tradycyjnych gałęzi przemysłu.

Chcemy wspólnie z innymi wytwarzać know-how. Chcemy współpracować z partnerami, którzy mają taki sam interes w rozwijaniu wiedzy specjalistycznej. Chcemy angażować się w różne środowiska zawodowe, wnosząc tzw. brakujący element potrzebny do sprostania różnym wyzwaniom społecznym.

Strategia 2030 – Humak w zmieniającym się świecie

Żyjemy w czasach, w których pojawiają się nowe zawody, a sposoby wykonywania pracy stają się coraz bardziej oparte na sieci i przedsiębiorczości. Przewidujemy zmiany w życiu zawodowym aktywnie poszukując odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa.

W centrum tej zmiany znajduje się człowiek. Wzmacniamy włączenie społeczne, uwzględniając równość i cyfrowe prawa obywatelskie. Internacjonalizacja, zrozumienie różnych kultur i umiejętność rozwiązywania globalnych problemów są kluczowe dla teraźniejszości i przyszłości Humaka.

Humak zapewnia swoim studentom edukację, dzięki której stają się konstruktywnie krytycznymi profesjonalistami. Jako miejsce pracy oferujemy naszym pracownikom wyjątkową i znaczącą pracę z możliwościami rozwoju. Dla naszych partnerów jesteśmy wiarygodnym partnerem w rozwoju kompetencji i branż.

Misja Humaka

Misją Humaka jest budowanie bardziej ludzkiego świata, który odpowiada potrzebom jednostki i społeczności, wraz ze studentami, pracownikami i partnerami.

Szkolimy profesjonalistów z odwagą w obronie ludzi, człowieczeństwa i praw obywatelskich. Wiedza, którą tworzymy, zwiększa społeczność, dostępność i dobrostan, umożliwiając zrównoważony styl życia obecnym i przyszłym pokoleniom.

Nasze wartości

  • Zrównoważona odnowa i odważne innowacje
  • Sukces wspólnie z naszymi uczniami i partnerami
  • Zachęcamy i inspirujemy

Lokalizacje

  • Helsinki

    Ilkantie,4, 00400, Helsinki

pytania