Keystone logo
Husson University

Husson University

Husson University

Wstęp

Na Husson University wokół Ciebie. Nie zgubisz się w tłumie. Dowiesz się od profesorów, którzy dbają o ciebie. Dowiesz się praktycznie, zdobywając dyplom i umiejętności, które przygotują cię do satysfakcjonującej, udanej kariery. Co najważniejsze, reputacja firmy Husson w zakresie najwyższej jakości edukacji i przystępności oznacza, że ​​będziesz mądrze inwestować. Husson University ... naszą misją jest twój sukces.

Od 1898 roku Husson kształci przywódców stanu Maine. Początkowo przygotowując studentów do handlu, nauczania i telegrafii, Husson osiągnął pełnoletność w 1953 roku, kiedy państwo uchwaliło prawo zezwalające Hussonowi na nadawanie stopni Bachelor of Science. Husson kupił farmę mleczną w latach sześćdziesiątych, uporządkował ją i zbudował piękny kampus. W 1981 roku Kolegium założyło Szkołę Pielęgniarstwa Husson College/Eastern Maine Medical Center. Dziś Husson oferuje liczne stopnie licencjackie i wiele innowacyjnych programów studiów zaawansowanych oraz różnorodny wybór podstawowych kierunków ścisłych i humanistycznych. 11 października 2008 r. Husson został uniwersytetem, ale nadal zachowuje charakter małej uczelni.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Husson Area

    Husson Area, Stany Zjednoczone

pytania