Keystone logo
Ibmec

Ibmec

Ibmec

Wstęp

Spraw Międzynarodowych

Biuro Spraw Międzynarodowych Ibmec / Rio zarządza kwartalnych, półrocznych i rocznych programów dla studentów, którzy chcą studiować na Ibmec / Rio i ułatwia studiowanie za granicą dla naszych studentów. Ibmec Sprawy Międzynarodowe Biuro obejmuje około pięćdziesięciu umowy z partnerem szkół biznesu i uczelni wyższych w ponad dziesięciu krajach.

o Ibmec

Z ponad 45-letnim doświadczeniem, Ibmec jest jedną z najlepszych szkół biznesu w Brazylii. Nasze kursy licencjackie zyskały najwyższe noty przez brazylijskie Ministerstwo Edukacji. Naszym celem jest rozwój studentów jako bohaterów w świecie bez granic. Ibmec ma ponad 50 różnych partnerstw z nie-brazylijskich instytutów, odbieranie i wysyłanie około 300 studentów rocznie na naszych programach wymiany.

Nasza oferta składa się z kursów licencjackich, podyplomowych, magisterskich i innych rozszerzeń. Doskonałość osiąga naszego nauczania na terenie całego kraju za pośrednictwem Ibmec Online i służy organizacji partnerskich w Brazylii i za granicą, za pośrednictwem Ibmec w towarzystwie. Wyróżnia się od innych instytucji, jak przedstawiono metodykę nauczania z DNA silnie wspierane przez firmy, wydziału złożoną z mistrzów i lekarzy z doświadczeniem na rynku, a także umów z kilkoma wiodącymi instytucjami, które świadczą międzynarodowe doświadczenie dla studentów.

o Brazylii

Brazylia jest domem dla jednej z najbardziej na świecie różnorodnej kultury, w wyniku bogactwem smaków poprzez muzykę, jedzenie i literatury. Ze względu na swoje szerokie rozszerzenie terytorialne, Brazylia ma klimat dla wszystkich smaków. Średnia roczna temperatura wynosi 35 ° C na północy do 20 ° C na południu kraju. Podczas wizyty w nas podziwu ciepło brazylijskich ludzi. Korzystaj z naszych pięknych plaż i krajobrazów, w przeciwieństwie do tętniącego życiem nocnym.

Jednostki

Prowadzimy działalność w trzech głównych brazylijskich miastach - Brasília, Belo Horizonte i Rio de Janeiro - każda z własnymi jednostkami. Oferujemy kursy podyplomowe w jednostkach DeVry Grupy Brazylii, położonym w największych miastach w regionie północno-wschodniej: Fortaleza, João Pessoa, Recife, Salvador oraz Sao Luis. Ponadto, nasza doskonałość nauczanie rozprzestrzenia się w całym kraju, z kursów internetowych. Mamy silną pozycję międzynarodową, ponieważ nawiązaliśmy współpracę z najlepszych instytucji na świecie - listy, która rozszerza się z każdym rokiem.

Kontakt

Jeśli w domu nie ma uniwersytetu umowę wymiany podpisał z Ibmec i chcesz aby tu studiować, prosimy o kontakt.

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Av. Armando Lombardi, 940 – CEP: 22640-000 - Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ, 22640-000, Rio de Janeiro

  • Rio de Janeiro

    Avenida Pres. Wilson, 118, Centro Rio De Janeiro - RJ , CEP: 20030-020, 20030-020, Rio de Janeiro

pytania