Keystone logo
IC University of Applied Sciences - Amsterdam

IC University of Applied Sciences - Amsterdam

IC University of Applied Sciences - Amsterdam

Wstęp

Historia

Początek Inter College: od 1979 r.

"Jestem prawdziwym przedsiębiorcą, to moje życie i krew, absolutnie to kocham i zostałem do tego stworzony".Anton Dreesmann

Możesz albo czekać, aż inni sprawią, że coś się stanie, albo samemu podjąć bezpośrednie działania. Tak musiał myśleć Anton Dreesmann, gdy w 1979 roku zakładał Inter College. W tym czasie brakowało mu odpowiednio przeszkolonych ludzi do rodzinnej firmy Vroom & Dreesmann. Największy detalista w Holandii w tym okresie. Z tego powodu rozpoczął program studiów, który koncentrował się na gościnności. Na początku lat 80. program nauczania został rozszerzony do tego, czym jest dzisiaj: Inter College Business School, prywatne studia Business Administration. Od 2000 do 2014 roku Inter College Business School był częścią Luzac. W lipcu 2014 roku szkoła została przejęta przez George'a Bankena, Paula van Splunterena i Barta van den Driesa. Ci trzej wybitni przedsiębiorcy mają na celu jeszcze większe dostosowanie programu studiów do praktyk współczesnego, dynamicznego świata przedsiębiorczości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej sieci udziałowców, Inter College Business School wyróżnia się w oferowaniu zorientowanego na praktykę programu Business Administration - dla przedsiębiorców, przez przedsiębiorców.

W 2019 roku Inter College został przejęty przez Global University Systems (GUS). GUS to międzynarodowa sieć ponad 24 uniwersytetów i szkół wyższych na całym świecie, połączonych wspólną pasją do przystępnych, istotnych dla przemysłu kwalifikacji. GUS dostarcza szeroką gamę programów, w tym programy studiów licencjackich, programy studiów magisterskich, szkolenia zawodowe, szkolenia z języka angielskiego oraz korporacyjne & executive education. Kiedy ktoś decyduje się na studia w instytucji GUS - czy to na kampusie w Europie, Ameryce Północnej, czy nawet we własnym domu - dołącza do sieci ponad 80 000 studentów na całym świecie.

GUS ma swoje siedziby w największych miastach świata, z kampusami w Londynie, Birmingham i Manchesterze, po drugiej stronie Atlantyku w Toronto, Chicago i Vancouver; oraz na całym świecie w Singapurze, Amsterdamie, Niemczech i Izraelu.

154871_ic7.jpg

Inter College Business School

 • Dyplom HBO INCL NIMA A&B
 • Małe klasy, dużo uwagi
 • Sieć Przedsiębiorców Dostępu
 • Ukończenie studiów w Amsterdamie lub Londynie
 • Nauka przedsiębiorczości w praktyce

Wizja zorientowana na przyszłość

U nas liczy się talent i zdecydowanie. Ciężko pracować i nie poddawać się. Upaść i znów się podnieść. Inter College wierzy w talent i zapewnia odpowiednie narzędzia, aby przekształcić ten talent w stanowczość.

Nasze lokalizacje

Studia w Inter College Business School w Amsterdamie

Inter College Campus znajduje się w starym centrum miasta. Znajduje się w pobliżu firm start-upowych, przedsiębiorstw i dziedzictwa kulturowego. Studia w Amsterdamie to ekscytujący dodatkowy wymiar doświadczenia Inter College, a ponad 200 studentów podążających za programami BBA często mieszka w mieście i łączy swoje studia ze start-upami biznesowymi, z których słynie Amsterdam. Miejsce badania znajduje się w tradycyjnym budynku szkolnym położonym przy kanałach w sercu miasta. Lokalizacja jest bardzo blisko transportu publicznego i międzynarodowego lotniska Schiphol. Studenci mogą korzystać z zaplecza bibliotek akademickich w Amsterdamie, mieście, które liczy sobie ponad 140 tysięcy studentów.

154870_ic41.jpg

Akredytacja

Akredytacja NVAO

Holenderska Narodowa Rządowa Organizacja Akredytacyjna NVAO akredytowała program Inter College Business School BBA, Croho: 39226 (BA Hons).

W 2002 r. na mocy prawa powołano Holendersko-Flamandzką Organizację Akredytacyjną (NVAO), która ma gwarantować jakość programów studiów licencjackich i magisterskich. Akredytacja holenderska opiera się na wzajemnej ocenie programów. Flandria uczestniczy w Radzie jako obserwator, a w celu formalnego zapewnienia, że organizacja akredytacyjna działa zarówno na rzecz Holandii, jak i wspólnoty flamandzkiej w Belgii, zostanie opracowany traktat.

Inter College Business School BBA Bachelor of Business Administration został akredytowany przez NVAO w 2019 roku (ważny do 2025 roku).

Znak jakości RTO

Inter College Business School posiada znak jakości NRTO, wiodącego stowarzyszenia handlowego dla prywatnej edukacji w Holandii.

154868_ic2.jpg

Amsterdam: Przewodnik po zakwaterowaniu

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć Amsterdamu?

Cieszymy się, że zdecydowałeś się na studia w Inter College Business School. Amsterdam to tętniące życiem miasto i świetne miejsce na studenta, blisko firm startowych, przedsiębiorstw i dziedzictwa kulturowego. Dołącz do 140 000 innych studentów w mieście.

Zakwaterowanie studentów

Opcje mieszkań studenckich

Amsterdam to wesołe i tętniące życiem miasto, które co roku przyciąga międzynarodowych studentów dzięki niskim kosztom życia i ogromnym możliwościom zatrudnienia. Podczas gdy koszty życia w Amsterdamie są stosunkowo niskie w porównaniu z innymi miastami europejskimi, niedrogie mieszkania w mieście są rzadkością. Dlatego sugerujemy, abyś zaczął badać możliwości zakwaterowania tak wcześnie, jak to możliwe. Istnieje kilka opcji dostępnych dla Ciebie na zakwaterowanie studenckie w Amsterdamie.

Rejestracja na stronach internetowych dotyczących mieszkalnictwa

Jeśli zdecydujesz się zostać w Amsterdamie na dłużej niż rok, zdecydowanie radzimy Ci zarejestrować się na zaufanych portalach mieszkaniowych, takich jak Studentenwoningweb.nl i ROOM.nl. Należy pamiętać, że te platformy mają czas oczekiwania, więc należy złożyć wniosek jak najwcześniej.

Należy pamiętać o oszustwach podczas poszukiwania noclegu na różnych platformach, np. na Facebooku. Sprawdź stronę internetową Iamsterdam, gdzie znajdziesz wskazówki, jak uniknąć oszustw mieszkaniowych.

Student Hotel Amsterdam

Inter College Business School nawiązał współpracę z The Student Hotel Amsterdam, który ma następujące oferty dla studentów międzynarodowych:

 • W pełni wyposażone pokoje prywatne (około 14 m²)
 • Nowoczesne łazienki z prysznicem
 • Dostęp do wspólnej kuchni
 • Biurko do pracy
 • Telewizja satelitarna z płaskim ekranem
 • Ogrzewanie
 • Superszybkie i niezawodne WiFi
 • Pościel i ręczniki
 • Regularne sprzątanie pomieszczeń
 • Wydarzenia przez cały rok
 • Wszystkie rachunki wliczone w cenę
 • Całodobowa recepcja i ochrona

Dodatkowe atuty to salon gier i zabaw, pokoje do nauki, siłownia na miejscu, pralnia i restauracja/bar z codziennymi imprezami, które zapewniają wesołe środowisko dla międzynarodowych studentów, aby poznać siebie nawzajem.

Rodzaj zakwaterowaniaKoszt miesięczny (€)
Pokój jednoosobowy typu Economy

744 Euro (czas trwania 7 miesięcy)

789 euro (czas trwania 5 miesięcy)

Deluxe studio

1.063 Euro (czas trwania 7 miesięcy)

1.130 Euro (5 miesięcy trwania)

*Powyższe są przykładami tylko dwóch typów pokoi. Więcej opcji dostępnych w The Student Hotel.

Hotel Student znajduje się przy Wibautstraat, aka Knowledge Mile, społecznym, kreatywnym i przedsiębiorczym centrum miasta. Mieści się w dawnych drukarniach gazet Het Parool i Trouw, w przestrzeni, która słynie z tego, że jest gigantycznym placem zabaw dla podróżników, mobilnych profesjonalistów, kreatywnych nomadów, studentów i lokalnych twórców zmian.

154869_ic3.jpg

Lokalizacje

 • Amsterdam

  Passeerdersgracht 23, 1016, Amsterdam

pytania