Keystone logo
ICBS Business College

ICBS Business College

ICBS Business College

Wstęp

ICBS 40 lat udanej operacji i akademickiej spójności

ICBS Business College została założona w 1977 r. W Salonikach przez zespół naukowców, aby sprostać potrzebom edukacji biznesowej. Rozpoczęto ekspansję działań w innych miastach. Od samego początku jego filozofia opierała się na:

 • Edukacja zgodnie z najbardziej wydajnymi europejskimi i międzynarodowymi standardami.
 • Programy studiów dostosowane do potrzeb rynku i przyszłych zmian w zglobalizowanym środowisku.
 • Pracownicy akademiccy łączący infrastrukturę akademicką z praktycznym doświadczeniem.
 • Antropocentryczne podejście do rozwijania bezpośredniości, związków w płodnym klimacie edukacyjnym, aby ułatwić uczenie się.
 • Zatrudnienie w biznesie, dzięki któremu powstają innowacyjne i nowe pomysły, a przede wszystkim przekształcają się w skuteczne działania biznesowe.

We współpracy z uznanymi brytyjskimi uniwersytetami państwowymi (Ulster, Kingston, Winchester) i akredytacjami Międzynarodowych Akademickich Organizacji Uznawanych (AMBA, QAA, NARIC, PRME), ICBS oferuje i oferuje studia licencjackie i podyplomowe

 • Administracja biznesowa
 • Marketing
 • Zarządzanie finansami i rachunkowość
 • Ekonomia

Przyczyniając się w znacznym stopniu do tworzenia tysięcy świetnie wyszkolonych absolwentów, którzy z powodzeniem prowadzą firmy i organizacje, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

ICBS Business College , działając i oferując swoje programy w Salonikach i Atenach, nadal wspiera i prowadzi studentów i absolwentów, a także szerszą społeczność biznesową w osiąganiu ich celów.

76045_1.jpg

ICBS Thessaloniki Campus

Zaledwie 10 kilometrów od centrum Salonik znajduje się kampus Galene w Oreokastro, stanowiący przykład 14.000 metrów kwadratowych prywatnych obiektów, zaprojektowanych specjalnie w celu wspierania wysiłków nauczycieli i studentów w dążeniu do doskonałości.ICBS Galene Campus obejmuje: zajęcia z mediami audiowizualnymi i projektorami interaktywnymi, sale konferencyjne dla 240 osób, pracownie komputerowe, bibliotekę i czytelnię, biura administracyjne, gabinety dydaktyczne, sale konferencyjne, biura sekretariatu, biuro absolwentów, boisko sportowe

ICBS Athens City

ICBS Athens International College mieści się w budynku Greek Management Association (EEDE), zlokalizowanym w regionie Kato Patisia w Atenach. W kompleksie znajduje się centrum konferencyjne z miejscami dla 390 osób, sale dydaktyczne, sale seminaryjne, biblioteki i laboratoria, dzięki którym jest to idealne środowisko sprzyjające nauce w środowisku akademickim.Więcej informacji o szkole: www.icbs.grWięcej informacji na temat University of Winchester: www.winchester.ac.uk

Mieszka w Salonikach

Saloniki to drugie co do wielkości miasto w Grecji, z ponad milionem mieszkańców w obszarze metropolitalnym i stolicą Macedonii.Miasto Thessaloniki zostało założone w 315 roku pne przez Kasandra Macedońskiego. Ważna metropolia okresu rzymskiego, Thessaloniki była drugim co do wielkości i najbogatszym miastem Cesarstwa Bizantyjskiego. Został on zdobyty przez Turków w 1430 roku i przeszedł z Imperium Osmańskiego do Grecji w dniu 8 listopada 1912 roku.Saloniki są drugim ważnym ośrodkiem gospodarczym, przemysłowym, handlowym i politycznym w Grecji; jest ważnym węzłem komunikacyjnym dla Grecji i południowo-wschodniej Europy, w szczególności poprzez port w Salonikach. Miasto słynie z festiwali, imprez i tętniącego życiem życia kulturalnego w ogóle, i jest uważane za stolicę kultury Grecji.Wydarzenia takie jak Międzynarodowe Targi w Salonikach i Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Salonikach odbywają się co roku. Saloniki były Europejską Stolicą Młodzieży 2014. W Salonikach znajduje się wiele znanych zabytków bizantyjskich, w tym paleochrześcijańskie i bizantyjskie zabytki w Salonikach, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a także kilka rzymskich, osmańskich i sefardyjskich struktur żydowskich. Główny uniwersytet miasta, Uniwersytet Arystotelesa, jest największy w Grecji i na Bałkanach.Saloniki to popularne miejsce turystyczne w Grecji. W 2013 r. Magazyn National Geographic włączył Thessaloniki do swoich najlepszych turystycznych destynacji na całym świecie, natomiast w 2014 r. Financial Times magazyn FDI (Foreign Direct Investments) uznał Thessaloniki za najlepsze europejskie miasto przyszłości dla kapitału ludzkiego i stylu życia. Wśród fotografów ulicznych centrum Salonik jest również uważane za najpopularniejszy cel fotografii ulicznej w Grecji.

Mieszka w Atenach

Ateny to stolica i największe miasto Grecji. Ateny dominują w regionie Attyki i są jednym z najstarszych miast na świecie, z zapisaną historią obejmującą ponad 3400 lat i jej najwcześniejszą ludzką obecnością, która zaczyna się gdzieś pomiędzy 11 a 7 tysiąciem lat pne. Klasyczne Ateny były potężnym miastem-państwem, które powstało w związku z morskim rozwojem portu w Pireusie, który był odrębnym miastem przed jego inkorporacją z Aten w V wieku. Centrum sztuki, nauki i filozofii, siedziba Akademii Platona i Liceum Arystotelesa, jest powszechnie określane jako kolebka cywilizacji zachodniej i miejsce narodzin demokracji. W czasach nowożytnych Ateny to wielka kosmopolityczna metropolia i centralna dla życia gospodarczego, finansowego, przemysłowego, morskiego, politycznego i kulturalnego w Grecji. Ateny są domem dla dwóch światowego dziedzictwa UNESCO, Akropolu w Atenach i średniowiecznego klasztoru Daphni. Ateny są także domem dla wielu muzeów i instytucji kulturalnych, takich jak Narodowe Muzeum Archeologiczne, w którym znajduje się największy na świecie zbiór starożytnych zabytków greckich, Muzeum Akropolu, Muzeum Sztuki Cykladzkiej, Muzeum Benaki oraz Muzeum Bizantyjskie i Chrześcijańskie.Grecja jest jednym z najtańszych krajów w Europie dla obcokrajowców, zarówno dla turystów, jak i dla studentów zagranicznych. Średnio potrzeba około 450-700 EUR / miesiąc na wszystkie wydatki, w tym zakwaterowanie, które jest rozsądne, w porównaniu do innych miejsc w Europie (Hiszpania, Niemcy lub Włochy), gdzie średnie miesięczne koszty utrzymania wynoszą od 800 do 1000 EUR.

Lokalizacje

 • Athens

  200, IONIAS AVE & IAKOVATON STR, , Athens

  • Athens

   3, Rethimnou Str., 10682, Athens

   • Thessaloniki

    Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13, , Thessaloniki

    Programy

    pytania