Keystone logo
International Horizons College (IHC)

International Horizons College (IHC)

International Horizons College (IHC)

Wstęp

Witamy IHC

Międzynarodowe Horyzonty College jest licencjonowana i akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych (MOHESR). Szkoła jest niezależny i międzynarodowa instytucja zobowiązana do licencjackich spełniając wysokie standardy doskonałości akademickiej i trafności do 21 wieku.

Instytucja zapewnia wysokie akademickim takim studentów z regionu MENASA z amerykańskim stylu wyższego wykształcenia w dziedzinie sztuki, nauki i studiach zawodowych i służy jako droga do transferu do elitarnych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, jak i instytucji regionalnych. Szkoła międzynarodowa Horyzonty salda specjalistyczne i ogólne wykształcenie, tak aby nasi studenci osiągnąć solidne podstawy dla bardzo różnych kariery w biznesie i przemyśle, zawody, usługi publiczne, nauczanie, i sztuki piękne.

Co to jest model IHC 2 +2

IHC przygotowuje studentów w ciągu dwóch lat studiów w Dubaju w celu przeniesienia na uniwersytetach w USA. Przygotowanie rozpoczyna się w pierwszym roku w IHC, gdy uczniowie pracują z doradców naukowych opracować jasny plan naukowy. Plan opiera się na Akademicki naturalnych uzdolnień i zainteresowań uczniów. Plan akademicki wymienia idealne uczelnie i ich specyficzne wymagania dla każdego ucznia.

Nasz model 2 +2 pozwala studentom, aby zaoszczędzić pieniądze, zdobyć więcej przygotowanie akademickie i być bliżej domu, wykonując pierwsze dwa lata stopień licencjata w Dubaju, a następnie przeniósł się do ostatnich dwóch lat na elitarnych uczelniach w Stanach Zjednoczonych lub w innych regionach .

Wizja

IHC będą znane w całym regionie MENASA dla naszej postępowej Ameryki nauczania wyższego wykształcenia oraz najwyższej stawki sukcesu ucznia.

Strategiczne cele i zadania: 1. Zwiększenie dostępu do szkolnictwa wyższego grup pod-serwowane w regionie MENESA.

  1. Innowacje Foster w nauczaniu i uczeniu się poprawić sukces studentów - ustanowienie globalnego klasie i Anywhere Anytime Learning 3. Wspieranie interakcji z całej uczelni, a akceptacja, zróżnicowane narodów, kultur, sztuk i perspektyw.
  2. Zaangażowanie wszystkich członków społeczności uczelni w trwającym programie zrównoważonego rozwoju środowiska i zasobów ochrony.

Misja

IHC jest selektywne i międzynarodowych licencjackich niezależna instytucja zobowiązana do spełnienia wysokich standardów doskonałości intelektualnej właściwej do 21 wieku. Instytucja zapewnia wysokie akademickim takim studentów w ramach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji Południowej (MENASA) regionu z amerykańskiego programu nauczania wyższego wykształcenia w dziedzinie sztuki, nauki i studiach zawodowych i służy jako pomost dostępu transferu do elitarnych uniwersytetów w Stanach członkowskie i instytucje regionalne. W IHC zrównoważyć edukację specjalistyczną i ogólną, aby zapewnić, że nasi studenci osiągnąć solidne podstawy dla bardzo różnych kariery w biznesie i przemyśle, zawodów, usług publicznych, nauczania i sztuk plastycznych.

Lokalizacje

  • Dubai

    International Horizons College, 42nd Floor, U-Bora Tower, Business Bay, , Dubai

    pytania