Keystone logo
IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

Wstęp

Lancaster Grupa instytucji

IIFA-Lancaster jest jednostką Grupy Instytucji LANCASTER założoną w 1991 roku pod hasłem Wiara, zobowiązanie

Centra nauczania grupy instytucji LANCASTER

  • Kalabharathi Public school, Mysore.

  • Kalabharathi B.Ed College, Mysore.

  • Kalabharathi Pre-university College, Mysore.

  • LANCASTER Institute of Hotel Management, Bangalore.

  • IIFA Lancaster Institute for Projektowanie wnętrz, projektowanie i animacja, Bangalore.

IIFA znajduje się w samym sercu Doliny Krzemowej w Indiach-Bangalore oraz w mieście Heritage - Mysore. Instytucja jest jedną z najlepszych instytucji zajmujących się projektowaniem i animacją w Indiach. Zapewnia szkolenia, które promują zdolności do zatrudnienia i zwiększają znaczenie społeczne. Instytucja prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i technologii. Instytucja zapewnia ekspozycję branżom, a także wiedzę techniczną i praktyczną. Instytucja wykorzystuje innowacyjne metody i praktyki nauczania i zapewnia nowoczesne środowisko, które stymuluje zainteresowania uczniów nauką.

Nasze wydziały

IIFA jest wiodącym indyjskim instytutem szkoleniowym zajmującym się kreatywną edukacją w Indiach. Nasza dedykowana instytucja zapewnia szkolenia z umiejętności kreatywnych w handlu, zarządzaniu, dziennikarstwie, aplikacjach komputerowych, projektowaniu wnętrz, projektowaniu mody i animacji. Nasz zespół ma wielu doświadczonych specjalistów, którzy prowadzą i tworzą zdyscyplinowany system edukacyjny. Uczniowie mogą znaleźć unikalne programy szkoleniowe, aby uzyskać ekspozycję w przedmiotach praktycznych. Przestrzegamy schematu i systemów edukacyjnych. Odbieramy studentom odpowiedzialność za ich świetlaną przyszłość. Mamy indywidualną interakcję zarówno z uczniami, jak i członkami wydziału, aby zapewnić większą przejrzystość. Nasz wydział opracował programy, które mają na celu zapewnienie młodym umysłom szczegółowego zrozumienia świata projektowania.

Studenci muszą wiedzieć, jak funkcjonuje świat wielu projektantów. Nasz zespół pracowników technicznych zachęca naszych studentów do rozwijania ich potencjału twórczego, a także edukowania ich, jak działa profesjonalny projektant biznesowy. Pomaga im to w opracowaniu rozwiązań branżowych zgodnych z aktualnymi potrzebami rynku. Nasi doświadczeni trenerzy z doświadczeniem produkcyjnym w swoich dziedzinach będą szkolić Cię na wysokim poziomie wiedzy w zakresie 2D, animacji 3D, grafiki

Społeczność studencka

Uczniowie ćwiczą i opanowują umiejętności praktyczne, biorąc udział w projektach mających na celu konceptualizację i tworzenie gotowych produktów, które pomagają im opanować proces projektowania i zachęcają do interakcji z rówieśnikami oraz uczenia się podstawowych umiejętności zarządzania zespołem. Studenci mają zapewnione staże, które zapewniają istotne doświadczenie w branży. Studenci są w stanie rozpoznać swoje umiejętności poprzez staże i projekty na żywo, które pomagają im wybrać karierę dla siebie. Projektowanie opiera się na kreatywności, aby wymyślać nowe rozwiązania starych i pojawiających się problemów.

Uczniowie tworzą własną bezpieczną przestrzeń, aby odważnie odkrywać syntezę nowych perspektyw, które stanowią wyzwanie dla konwencjonalnego myślenia. Zależy nam na sukcesie każdego ucznia. IIFA Lancaster zapewnia systemy wsparcia dla studentów i zaawansowane technologie, które są zintegrowane z nauką. Film IIFA Lancaster zapewnia uczniom kluczowe składniki sukcesu w projektowaniu wnętrz, projektowaniu mody, handlu, zarządzaniu, dziennikarstwie, aplikacjach komputerowych i branży animacji, aby spełnić indywidualne cele zawodowe. W IIFA Lancaster zapewniamy uczniom szkolenia produkcyjne. Wszyscy uczniowie Lancaster IIFA znajdują się w jednej z najlepszych branży animacji, a także w firmach projektowych.

Dlaczego Instytut Animacji IIFA?

Trenujemy i uczymy

IIFA to najnowocześniejszy instytut mieszkaniowy oferujący wysoce skoncentrowane na przemyśle, profesjonalne programy w zakresie projektowania wnętrz, projektowania modowego, animacji, gier wideo, projektowania graficznego, dziennikarstwa, komunikacji masowej, komunikacji wizualnej, zarządzania marketingowego, zarządzania hotelami, finansów Zarządzanie, zarządzanie tekstyliami, zarządzanie biznesem, nauka w branży lotniczej, aplikacje komputerowe, technologie architektoniczne. IIFA zobowiązuje się do stania się wiodącym Centrum Kreatywnej Doskonałości, Shapes Talent, Leads Change.

Naszym celem jest wspieranie interdyscyplinarnego środowiska poprzez szkolnictwo wyższe w zakresie projektowania, animacji i technologii. Nasze szerokie doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania i animacji daje nam przewagę w specjalistycznym szkoleniu. Dzięki nowatorskiemu podejściu poznajemy Twoje kreatywne umiejętności i zapewniamy dodatkowe polerowanie, abyś mógł zostać ekspertem od animacji. Program jest zaprojektowany przez zespół profesjonalnych instruktorów, którzy mają doświadczenie w dziedzinie projektowania i animacji. Zapewniamy nowe innowacje w tej kreatywnej dziedzinie projektowania i animacji, aby dodać nowe wymiary do umiejętności uczenia się uczniów.

IIFA ma światowej klasy infrastrukturę i nowoczesne zaplecze szkoleniowe, aby zapewnić uczniom różnorodne środowisko nauki. Nasza innowacyjna pedagogika koncentruje się na praktycznej nauce wspieranej przez wykładowców z niezbędnymi doświadczeniami, którzy rozumieją globalne praktyki w branży. Dajemy naszym uczniom globalne standardy edukacji w zakresie projektowania i animacji.

Lokalizacje

  • Bengaluru

    14/2, 5 Suvarna Jyothi Layot, Ganabharathi post Nagdevanahalli, Nagdevanahalli, Bhuvaneshwari Nagar, Nagdevanahalli, Bengaluru, Karnataka, , Bengaluru

pytania