Keystone logo
Illinois Institute of Technology Bachelor of Science in Biomedical Engineering (BS): Ścieżka inżynierii komórkowej i tkankowej
Illinois Institute of Technology

Bachelor of Science in Biomedical Engineering (BS): Ścieżka inżynierii komórkowej i tkankowej

Chicago, Stany Zjednoczone

131 Hours

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

W kampusie

* za 18 godzin kredytowych na rok akademicki 2022–2023 I 29 628 USD na Kampus Mies

Wstęp

Ta dziedzina ma na celu zrozumienie i atakowanie problemów biomedycznych na poziomie mikroskopowym oraz wykorzystanie tej wiedzy do inżynierii tkanek i narządów zastępczych z poszczególnych komórek. Do zrozumienia procesów chorobowych i docelowych interwencji potrzebna jest wiedza z zakresu anatomii, biochemii i mechaniki struktur komórkowych i subkomórkowych. Uzbrojone w taką wiedzę nowe technologie zostały lub są rozwijane. Przykłady obejmują miniaturowe urządzenia do dostarczania związków, które stymulują lub hamują procesy komórkowe w precyzyjnych lokalizacjach, aby promować gojenie lub hamować powstawanie i postęp choroby; nowe techniki, które wyprodukowały zastępczą skórę i być może pewnego dnia wyprodukują zastawki serca, naczynia wieńcowe, a nawet całe serca; oraz rozwój sztucznych materiałów wykorzystywanych do implantacji, a także nowych biomateriałów, które zawierają białka lub żywe komórki, zapewniając w ten sposób wierniejsze biologiczne i mechaniczne dopasowanie żywej tkanki.

Przegląd programu

Studenci będą mogli zrozumieć problemy biomedyczne na poziomie mikroskopowym; wykorzystać tę wiedzę do inżynierii tkanek i narządów zastępczych z poszczególnych komórek; i rozumieć procesy chorobowe i interwencje docelowe dzięki znajomości anatomii, biochemii i mechaniki struktur komórkowych i subkomórkowych.

Dlaczego Illinois Tech jest jedną z najlepszych uczelni w kraju?

Jako student Illinois Tech automatycznie zostaniesz uwzględniony w hojnych stypendiach instytucjonalnych naszego uniwersytetu. Średnio daje to oszczędności w wysokości 107 472 USD na czesne i mieszkanie dla każdego ucznia w ciągu czterech lat w Illinois Tech (134 340 USD za pięć lat, na podstawie danych z jesieni 2021 r.).

Zależy nam na radykalnym obniżeniu kosztów studiów, dzięki czemu możesz skupić się na nauce na jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych uniwersytetów w kraju.

Chcesz więcej ważnych powodów?

  • Oprócz naszego stypendium instytucjonalnego, Illinois Tech przyznaje naszym studentom dodatkowe 34 412 USD w ramach pomocy na czesne w zależności od potrzeb w ciągu czterech lat (43 015 USD przez pięć lat). (wśród filtrów FAFSA, jesień 2021)
  • Jesteśmy szkołą nr 44 o najlepszej wartości w kraju (US News & World Report)
  • 98% naszych studentów otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej
  • Średnia początkowa pensja naszych studentów to 63 938 $

Udogodnienia

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania