Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Wstęp

Wiadomość powitalna dyrektora generalnego / dyrektora

Witamy w Imperia Institute of Technology i gratulujemy dokonania właściwego wyboru, aby do nas dołączyć. IMPERIA wyróżnia się jako specjalistyczna instytucja stale poszukiwana przez budownictwo

Malezja, jedna z nielicznych na świecie, wyrusza naprzód, by stać się uprzemysłowionym narodem. Niewątpliwie budowane środowisko i branże deweloperskie odgrywają zasadniczą rolę jako siła napędowa do realizacji tego dążenia. Nasz kraj potrzebuje pracowników dobrze przygotowanych we współczesnym środowisku budowlanym i nieruchomościowym oraz absolwentów, którzy mają duże doświadczenie i są narażeni na efektywny udział.

IMPERIA zobowiązuje się do utrzymania naszej pozycji jako preferowanej instytucji o sprzyjającym środowisku dla rozwoju osobistego i rozwoju absolwentów gotowych do kariery. Dzisiejsze kursy zostały poddane intensywnym badaniom, aby określić ich znaczenie dla potrzeb branży. Ekspozycja otrzymana od uczelni partnerskich i zaproszonych prelegentów, a także Study Tour na pokładzie programu, przekształci uczniów w globalnych studentów kompetentnych, aby być na równi z międzynarodowymi partnerami.

Poza tym jesteśmy dumni z naszych starań, aby przygotować się do ukończenia kariery od samego początku. Nauka o pracy, o której słyszeliście, ARIEL (Academic, Reinforced, Industry, Exposure i Learning), VALUE (Value Added Life Useful and Education) oraz SCOPE (Short Course for Professional Enhancement) są również wdrażane w IMPERIA. Utworzono komitety i umożliwiono im tworzenie i organizowanie angażujących sesji, które kształtowałyby i rozwijały specjalistów ds. Środowiska w firmie IMPERIA. Ich działania będą skoncentrowane na zapewnieniu kontaktu z prawdziwym światem pracy i rozwijaniu umiejętności w celu spełnienia ich oczekiwań.

W IMPERIA uczniowie przechodzą zrównoważone życie i nie ograniczają się wyłącznie do zajęć w klasie. Dodatkowe lub co-szkolne zajęcia uzupełniają program nauczania w ramach doświadczenia uczelni. Uczniowski Komitet Reprezentacyjny (SRC) zapewniał studentom inne zajęcia na świeżym powietrzu. SRC promuje możliwości w zakresie nauczania i zachęca studentów do udziału we wszystkich aspektach życia w kampusie. Zajęcia szkolne i pozaszkolne funkcjonują razem, aby zapewnić pełne doświadczenie dla uczniów. Ważne jest, aby w życiu edukacyjnym ucznia była zachowana zdrowa równowaga. Staramy się również wzbudzić odpowiedzialność społeczną poprzez te działania i zachęcać do korzystnej i celowej służby społecznej.

Dlatego po raz kolejny muszę powiedzieć gratulacje za dokonanie właściwego wyboru i powitanie w Imperia Institute of Technology .

Pani ROZILAH TALIB

(MSc Construction Contract Management (UTM)
BSc (Hons) Quantve Surveying (UTM)
(Zarejestrowany Absolwent QS (MP03738) Członek Graduate BQSM (G11239) Królewskiego Instytutu Geodetów Malezji,
(RISM)

CHIEF EXECUTIVE / PRINCIPAL

Lokalizacje

  • Putrajaya

    Menara Summit, Usj 1, 47600 Subang Jaya, , Putrajaya

pytania