Keystone logo
Independent College

Independent College

Independent College

Dołącz do <span translate="no">Independent College</span> na irlandzkich targach edukacyjnych 2024 w Pakistanie – podążaj za swoimi marzeniami o szkolnictwie wyższym

Odkryj światowej klasy programy akademickie z ponad 20 prestiżowych irlandzkich instytucji. Lahore: 20 lutego 2024 r., hotel Nishat, miasto Johar. Islamabad: 23 lutego 2024 r., Hotel Marriott. Karaczi: 24 lutego 2024 r., hotel Movenpick. Czas: 10:00 – 19:

Wstęp

Nasza historia

Jesteśmy specjalistyczną uczelnią zajmującą się współczesnym biznesem i prawem, położoną centralnie na obrzeżach finansowych i technologicznych dzielnic Dublina. Wierzymy, że edukacja ma charakter transformacyjny, powinna sprzyjać włączeniu i wspierać błyskotliwe umysły z otwartymi ramionami.

Nasza wiedza

Independent College powstał w Dublinie w 2007 roku. Jesteśmy uczelnią, w której wysokiej jakości środowisko akademickie łączy się z duchem przedsiębiorczości, tworząc kursy, które wyprzedzają trendy, są powiązane z ekonomią i koncentrują się na szansach na zatrudnienie. Połączona ze społecznością biznesową Independent College to miejsce, w którym nasi wykładowcy i programy pomagają inspirować krytycznych myślicieli, liderów zmian i osoby uczące się przez całe życie.

Nasza reputacja

Jesteśmy dumni z naszej akredytacji QQI dla naszych programów licencjackich i podyplomowych. Programy Independent College są sprawdzane zgodnie z najwyższymi standardami zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Reprezentuje nasze zaangażowanie w jakość i wysokie standardy, które stosujemy, aby zapewnić cenne doświadczenia naszym studentom, pracownikom i zespołowi wykładowców.

Podstawowe wartości

Wierzymy w różnorodność myśli, płci, wieku i kultury. Nasi wykładowcy to liderzy w swoich dziedzinach. Nasze programy są wciągające, wymagające i wysokiej jakości. Nasze skoncentrowane na uczniu doświadczenie jest podstawą wszystkiego, co robimy.

Jesteśmy skoncentrowani na uczniu

Umieszczamy naszych uczniów w centrum, a nie na peryferiach. Skupiamy się na doświadczeniu studentów. Cenimy interakcję, indywidualność, elastyczność, rozwój i wzajemny szacunek. Nasza koncepcja zapewnia lepsze doświadczenie edukacyjne dla wszystkich.

Zapewniamy środowisko przynależności

Promujemy poczucie włączenia i integracji, jednocześnie zachęcając do zaufania i opinii. Budujemy wspaniałą społeczność, którą spersonalizowane wsparcie, gdzie studenci nawiązują przyjaźnie na całe życie.

Ponieważ twoje kwalifikacje będą uznawane na arenie międzynarodowej

Twoje nowe kwalifikacje oznaczają osiągnięcia w nauce, ale także głębsze zrozumienie przedmiotu w kategoriach praktycznych, co jest bardzo cenione w Twojej dziedzinie.

Ponieważ będziesz się dobrze bawić tutaj

Niezależnie od wybranego przedmiotu i kwalifikacji, obiecujemy, że będziesz mieć ciekawe i inspirujące doświadczenie edukacyjne, w którym będziesz oczekiwać każdej klasy. Twoje życie studenckie wzbogaci nie tylko uczelnia i kurs, ale także nowi przyjaciele, koledzy i wspaniałe miasto.

O Independent College

Jako prezes Independent College jestem zachwycony, że rozważasz kontynuowanie studiów akademickich w naszej uczelni.

Głównym celem Independent College jest przeprowadzenie naszych studentów przez programy nauczania, które są odpowiednie, pozostają z Tobą na zawsze, stanowią podstawę Twojego przyszłego sukcesu i skutkują kwalifikacjami, które są wysoce szanowane w wybranej przez Ciebie dziedzinie.

Po ukończeniu Twoja nagroda licencjacka, podyplomowa lub zawodowa z różnych dyscyplin zostanie uznana w dowolnym miejscu, zarówno w Irlandii, jak i za granicą.

Jesteśmy zorientowaną na cele, zorientowaną na karierę szkołą wyższą. Szczycimy się spersonalizowaną nauką, prowadzoną zgodnie z najwyższymi standardami akademickimi w interaktywnym środowisku edukacyjnym przez wysoko wykwalifikowaną i przyjazną kadrę nauczycielską.

Jeśli zapiszesz się do nas, Twój czas w Independent College będzie przyjemny i satysfakcjonujący pod względem akademickim, gdy będziesz przygotowywał się do następnego rozdziału w swoim życiu. Będziesz uczyć się od najbardziej doświadczonych i szanowanych w branży wykładowców w swojej dziedzinie w tętniącej życiem intelektualnie społeczności akademickiej. Zapewni ci nie tylko odskocznię do wybranej kariery, ale także lekcje życia, przyjaźnie i kontakty, które przetrwają w przyszłości.

Czekamy na przyjęcie w ramach naszego kolejnego naboru studentów.

Padraig Hourigan

Prezydent

Funkcje kampusu

nasza lokalizacja

Główny kampus Independent Colleges znajduje się przy The Steelworks, Foley Street w Dublinie 1. The Steelworks to imponujący pięciopiętrowy budynek z 40 salami lekcyjnymi i atrium z oknami od podłogi do sufitu, restauracją na dachu i odkrytym tarasem, biblioteką, sprzętem komputerowym z widokiem na prywatną zabudowę krajobrazową i wspaniałe widoki na miasto.

Kompleks Huty znajduje się w centrum miasta pomiędzy ulicami Talbot i Amiens w sąsiedztwie IFSC. Kampus znajduje się około 600 metrów od głównej dzielnicy handlowej Henry St & O'Connell St i jest doskonale obsługiwany przez transport z łatwym dostępem do pociągów, linii tramwajowej Luas oraz miejskich i regionalnych terminali autobusowych.

Mieszkać tutaj

Dublin posiada szeroki wybór mieszkań, kawalerek, kwater, pensjonatów i hosteli, w których każdego roku studenci zagoszczą w domu. Jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia w tysiącach tradycyjnych i współczesnych pubów, restauracji i klubów. Miasto ma więcej niż sprawiedliwy udział w muzeach, galeriach i budynkach historycznych.

Sporty

Croke Park znajduje się na północ od rzeki i jest domem dla irlandzkich narodowych sportów hurlingu i futbolu gaelickiego. Z pojemnością 82 300 jest trzecim co do wielkości stadionem w Europie. W rugby gra się na oszałamiającym nowym stadionie Aviva w Southside, podczas gdy w całym mieście są setki klubów piłkarskich, rugby, futbolu gaelickiego, hurlingu, tenisa, pływania i innych.

Sztuki

Dublin ma słynną na całym świecie historię literacką, z której pochodziło wiele wybitnych postaci literackich, w tym laureatów Nagrody Nobla Williama Butlera Yeatsa, George'a Bernarda Shawa i Samuela Becketta. Inni wpływowi pisarze i dramaturdzy to Oscar Wilde, Jonathan Swift i Bram Stoker. W lipcu 2010 roku Dublin został uznany za Miasto Literatury UNESCO, Edynburg, Melbourne i Iowa City ze stałym tytułem. W centrum miasta znajduje się kilka teatrów, a najbardziej znane to Gaiety, Abbey, Olympia, Gate i Grand Canal.

Zabawa

Dublin ma ekscytujące życie nocne i jest podobno jednym z najmłodszych miast w Europie, a szacuje się, że 50% mieszkańców ma mniej niż 25 lat. W centrum miasta znajduje się wiele pubów, zwłaszcza w okolicy St. Stephen's green i Grafton Street. Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street i Leeson Street, gdzie znajdują się najpopularniejsze kluby nocne i puby. Najbardziej znanym miejscem życia nocnego jest Temple Bar, na południe od rzeki Liffey. Muzyka na żywo jest popularnie grana na ulicach i ogólnie w klubach w całym Dublinie.

Usługi studenckie

Independent College DublinPozytywne, pełne energii środowisko, głęboko zaangażowani wykładowcy i pracownicy oraz silna sieć systemów wsparcia sprawiają, że jest to idealne miejsce na znalezienie swojej niszy – akademickiej, społecznej i zawodowej.

Indukcja akademicka

Uczęszczanie do college'u po raz pierwszy może być ekscytującą perspektywą. Jednak wielu uważa, że perspektywa przejścia z drugiego poziomu do instytucji trzeciego poziomu może być przytłaczającym doświadczeniem. W Independent College Dublin chcemy mieć pewność, że to przejście będzie jak najbardziej bezbolesne. Z tego powodu organizujemy praktyki studenckie przed rozpoczęciem każdego programu studiów licencjackich. Daje to wszystkim studentom możliwość spotkania się z Dziekanem Kolegium, Kierownikiem Wydziału, Kierownikiem ds. Doświadczeń i Karier oraz innymi studentami.

Wsparcie akademickie

Każdy program akademicki ma dedykowanego pracownika, który zajmuje się wszelkimi problemami akademickimi, z którymi mogą się zetknąć studenci. Pracownicy administracyjni wydziału mają otwartą politykę biurową od 9:30 do 17:00 od poniedziałku do piątku.

Doradztwo zawodowe

Independent College Dublin zdaje sobie sprawę z coraz większych wyzwań stojących przed studentami. Dobre CV jest niezbędne przy ubieganiu się o pracę. Bardzo ważne jest również przygotowanie się do rozmów kwalifikacyjnych. Nasz menedżer ds. doświadczeń edukacyjnych i kariery pomoże studentom ostatniego roku w napisaniu CV oraz udzieli wskazówek i porad w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Usługi komputerowe

Dostęp do usług, takich jak Moodle, zasoby i czasopisma online, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz przechowywanie online są zapewniane bezpłatnie wszystkim zarejestrowanym studentom.

Życie studenckie i kampusowe

Niezależnie od tego, czy szukasz sportu i fitnessu, organizacji studenckich, lokalnego życia nocnego czy zajęć studenckich, Independent College Dublin oferuje wspaniałe zasoby i dostęp do najlepszych obiektów. Lokalizacja w centrum miasta Independent College Dublin , oferuje wiele udogodnień na wyciągnięcie ręki.

Zniżki studenckie

Użyj swojej legitymacji studenckiej Independent College Dublin , aby skorzystać z tych wyjątkowych zniżek:

 • Energie Fitness, Clarendon Street
 • Rekordy wieży – 10%
 • Książki Hughesa i Hughesa - 10%
 • Farma, Dawson Street – 10%
 • KC Peaches, Nassau Street – 10% i program kart lojalnościowych
 • Cafe Sol, Dawson Street – 15% i program kart lojalnościowych
 • Apteka Hickeya – 15% zniżki na recepty i 10% zniżki na inne produkty
 • Doctor, Suffolk Street – 10 € zniżki na konsultację

Opieka studencka

Służymy radą i wsparciem wszystkim studentom Uczelni. Niezależnie od tego, czy chodzi o egzaminy, zadania, zakwaterowanie czy finanse, urzędnik ds. usług dla studentów jest dostępny, aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy i chcesz porozmawiać z doradcą College'u, otrzymasz skierowanie.

Ta usługa jest bezpłatna i całkowicie poufna.

Międzynarodowe usługi dla studentów

Specjalne usługi są dostępne dla studentów zagranicznych przed podróżą do Irlandii i po wjeździe, aby pomóc im w przejściu do Irlandii.

  Lokalizacje

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   pytania