Keystone logo
Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Wstęp

College of Fine Arts gości utalentowanych wykładowców i pracowników, których celem jest poszerzanie umysłów i umiejętności studentów poprzez w pełni akredytowane programy i najnowocześniejsze udogodnienia. Oferujemy równowagę między wysokimi standardami zawodowymi a rygorystyczną, aktualną praktyką edukacyjną, a także nacisk - na scenie, w pracowni i podczas zajęć - na zróżnicowany kulturowo i etnicznie świat sztuki. Tego studenci mogą oczekiwać od Wyższej Szkoły Sztuk Pięknych w IUP.

Oprócz nowego IUP Performing Arts Center, College of Fine Arts utrzymuje Waller Hall, najnowocześniejszy obiekt teatralny, w którym mieszczą się dwie sale teatralne, biura, sale lekcyjne i pracownie techniczne. Jest siedzibą Wydziału Teatru, Tańca i Widowisk, a także prowadzi teatr tańca w Zink Hall. Fisher Auditorium, połączona z Waller Hall przez Performing Arts Centre, utrzymuje zabytkowy teatr w stylu art deco na 1460 miejsc, a także garderoby, sale prób, biura i pełne zaplecze techniczne.

W Sprowls Hall mieści się Dział Sztuki i Projektowania oraz szereg biur, galerii i pracowni, w tym Wood Center w IUP. W Robertshaw Building mieszczą się duże, nowoczesne pracownie ceramiki i rzeźby dla studentów sztuki. W Cogswell Hall mieści się Wydział Muzyczny, który został całkowicie odnowiony i rozbudowany w 2007 roku. W budynku znajduje się duża biblioteka muzyczna, najnowocześniejsze sale lekcyjne, obszerne sale do ćwiczeń, duże sale prób oraz liczne sale studyjne i specjalistyczne. IUP wyróżnia się jako szkoła All-Steinway.

Lokalizacje

  • Indiana

    South Drive,1011, 15705, Indiana

    pytania