Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
INTO Oregon State University

INTO Oregon State University

INTO Oregon State University

Wstęp

O Uniwersytecie Stanowym w Oregonie

Dzięki ponad 100 programom studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych studenci mogą realizować swoje pasje i zdobywać dyplom w szanowanej w całym kraju instytucji w sercu Oregonu. Na Uniwersytecie Stanowym Oregon będziesz studiować w centrum najlepszego miasta studenckiego nr 1 w Stanach Zjednoczonych (US World & News Report). Niezależnie od tego, czy studiujesz prawo, biznes, naukę, czy inną ambicję, będziesz współpracować z prawdziwymi firmami, wchodzić w interakcje z liderami branży i mieć szansę na nawiązanie kontaktów z różnymi studentami i pracownikami z całego świata.

Wysokiej jakości edukacja w centrum Oregonu

Dzięki reputacji doskonałości akademickiej i kulturze zakorzenionej w historii, Oregon State University (OSU) jest ekscytującym miejscem, które można nazwać domem akademickim. W OSU nie ma granic. Każdy program w OSU ma na celu zapewnienie studentom najlepszego wykształcenia, które pomoże im osiągnąć ich cele zawodowe i zawodowe. Koncentrując się na nauce empirycznej, nasz wydział w OSU zachęca studentów do uczenia się przez działanie. Nasz wydział, zanurzony w swojej dziedzinie, jest dobrze połączony z możliwościami miasta. Możesz nawet spodziewać się udziału w wykładach liderów w swojej branży. Dzięki małym rozmiarom klas skorzystasz z indywidualnego mentoringu, który pozwoli ci odnosić sukcesy w nauce i nie tylko.

Ze względu na lokalizację OSU studenci mają również dostęp do nadwyżki możliwości empirycznych, staży i programów wolontariatu. W ciągu roku od otrzymania dyplomu College of Arts & Sciences i/lub Sawyer Business School zatrudnionych jest 95% studentów i 97% absolwentów.

Wybitny uniwersytet, który można nazwać domem

W klasie studenci korzystają ze stosunku liczby studentów do wykładowców 13: 1 i średniej wielkości klas 22 osób. W całym kampusie studenci mogą zaangażować się w ponad 80 dostępnych klubach i organizacjach lub uczestniczyć w duchu szkoły, uczestnicząc w uniwersyteckich wydarzeniach sportowych. Poza klasą uczniowie OSU są również oddani służbie swojej społeczności i przepracowali ponad 30 000 godzin prac społecznych w ciągu ostatniego roku. Jako absolwent OSU dołączysz do sieci absolwentów, którzy mieszkają i pracują w 137 krajach.

Więcej o INTO Oregon University Center

W INTO Oregon nasze dedykowane centrum i pracownicy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnić wszelkie wsparcie, którego możesz potrzebować. Jako uczeń INTO będziesz mieć również dostęp do wielu zasobów, najnowocześniejszych sal technologicznych i usług edukacyjnych.

Nasze centrum INTO znajduje się w głównej bibliotece stanu Oregon, w centrum Twoich zajęć i służy jako centrum wszystkich potrzebnych zasobów. Zmagasz się z zadaniem domowym? Przyjdź do centrum na korepetycje. Potrzebujesz wsparcia w wyborze zajęć w kolejnym semestrze? Nasi doradcy akademiccy mogą pomóc. Chcesz poznać zagranicznych studentów takich jak Ty? Spotykaj się tutaj z przyjaciółmi.

Bądź w centrum tego wszystkiego

INTO Oregon Center znajduje się w głównej bibliotece Oregonu przy 73 Tremont Street. Nasze centrum znajduje się blisko większości sal lekcyjnych, oferując korepetycje, biura doradców i profesorów, jadalnię i wiele innych, które znajdują się w tym samym budynku, w samym centrum Oregonu. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, przekonasz się, że jesteś w pobliżu wszystkich udogodnień miasta, dodatkowych sal lekcyjnych, obiektów rekreacyjnych, akademików i restauracji.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  11%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  18 do 1

Funkcje kampusu

Udogodnienia edukacyjne

Jako student INTO Oregon będziesz mieć dostęp do wszystkich usług i udogodnień dla studentów, które nasze centrum i uniwersytet mają do zaoferowania. Wykładowcy i administratorzy znają uczniów po imieniu i poświęcają czas, aby pomóc Ci wyznaczyć i osiągnąć cele akademickie i zawodowe.

Jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać

Oregon University jest zaangażowany w tworzenie bezpiecznego środowiska, które sprzyja uczeniu się i integracyjnym społecznościom. W INTO koncentrujemy się na jak najszybszym przystosowaniu się do nowego życia, a nasi pracownicy i wykładowcy są zawsze tutaj, aby Cię wspierać. Możesz spodziewać się wskazówek akademickich, korepetycji, wsparcia językowego, wskazówek wizowych i imigracyjnych oraz wielu innych. Niezależnie od Twoich pytań, w klasie i poza nią, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Centrum zasobów edukacyjnych

Oregon ma zasoby, które pomogą Ci odnieść sukces zarówno w nauce, jak i na poziomie osobistym. Jeśli potrzebujesz materiałów do nauki, komputera, płyt DVD, książek lub korepetycji w zakresie prac domowych i projektów, możemy zapewnić Ci zasoby i odpowiedzi, których potrzebujesz. Studenci mają również dostęp do laboratoriów komputerowych z licznymi zasobami technologicznymi, które zwiększają ich doświadczenie akademickie w kampusie, a także zasoby dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia, pomocy finansowej i rozliczeń, wsparcia akademickiego, życia i zaangażowania w kampusie i nie tylko.

sale lekcyjne

Nasze Centrum jest skonfigurowane z możliwościami multimedialnymi, bezprzewodowym Internetem i przestronnym salonem do nauki. To świetne miejsce do poznawania innych studentów, tworzenia grup badawczych i spędzania czasu z przyjaciółmi.

Żywność

Opcje gastronomiczne w Oregonie obejmują pięć obiektów na terenie kampusu oferujących różnorodne potrawy, w tym w kilku akademikach w Oregonie. Potrzebować kawy? Starbucks jest sprzedawany bezpośrednio na terenie kampusu. Jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego poza kampusem, możesz wyjść na zewnątrz i udać się do jednej z wielu pysznych kawiarni i restauracji w Oregonie z różnymi kuchniami i kulturami. W centrum miasta każdy znajdzie coś dla siebie!

  Lokalizacje

  • Corvallis

   Southwest Western Boulevard,1701, 97331, Corvallis

   pytania