Keystone logo
Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Wstęp

EAN Jest to uczelnia, która zamierza utworzyć społeczność edukacyjną umożliwiającą analizowanie, dyskutować, zastanawiać się i tworzenia wiedzy na temat nauk o zarządzaniu, ze szczególnym uwzględnieniem kulturowego i społecznego znaczenia procesów i usług edukacyjnych, które są przenoszone społeczności.

Jej misją jest kształcenie specjalistów przedsiębiorców właściwym do prowadzenia projektów w zmieniających się kontekstach i globalnym, przy użyciu systemu opartego na odpowiedzialności społecznej i produkcji wiedzy, która przyczynia się do podejścia do zarządzania rozwoju społecznego i gospodarczego.

Są to zasady działania:

Trening humanistyczna. Znaczenie kontekstu społecznego w projekcie edukacyjnym. Liczba mnoga udział w budowie projektu jakości, innowacyjności i integracji. Odpowiedzią na potrzeby społeczeństwa i rynku.

Są ich wartości priorytetowe:

miłość zamówienie świadek Starszy ducha wytrwałość solidarność doskonałość

Ich wizją jest być liderem instytucji w szkoleniu specjalistów przedsiębiorców, we współpracy z sektorem produkcyjnym i generowania innowacyjnej wiedzy istotne dla rozwoju gospodarczego i społecznego.

wstęp

Wyścigi dyktuje Graduate Institute of Business School Argentynie rozpocząć dwa razy w roku: Kwiecień i Sierpień, Wakaty są ograniczone i są udzielane w ścisłej kolejności rejestracji.

Kursy Times oferowane są na podstawie kwot, z tego powodu, że wybory są ograniczone do tego stopnia, że ​​są one zakończone.

Rezerwacji można dokonać rejestracji do jednego roku przed rozpoczęciem kariery wybranego.

wymagane dokumenty

kserokopie DNI 2 zdjęcia 4 x 4 kolorów Legalizacja kserokopię certyfikatu studiów. Fizyczne odpowiednie.

Jeśli jesteś blisko naszych miejsc, można zbliżyć się do instytucji i uwierzytelniać dokumenty przedstawione w oryginale i kserokopii nasze usługi Student Center. Jeśli mieszkasz na wsi, można wysłać pocztą kserokopie zalegalizowane przed notariuszem.

Dodatkowe wymagania wstępne

Rozmowa z doradcą instytucji edukacyjnych Udziału w Dniu pierwszaków z władzami akademickimi Carrera.

internetowej Labor

Jednym z celów jest ułatwienie IUEAN ich studenci wprowadzeniem do profesjonalnego świata. W związku z tym, że posiada platformę o nazwie Web Laboral prezentacji nowych ofert pracy w każdym tygodniu. Studenci mogą przesyłać swoje CV i ubiegać się o różnych wyszukiwań od juniorów do stanowisk kierowniczych. Z drugiej strony, dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy IUEAN posiada program stażu, gdzie studenci mogą nabyć pierwsze narzędzia w obszarze zainteresowania, a na końcu, jest oceniana przez spółkę w celu ich przestrzegania rozwój w poście.

Lokalizacje

  • Buenos Aires

    Sede Centro: Av. Córdoba 1690 Capital Federal Sede Zona Norte: Av. Santa Fé 2162 Martínez, , Buenos Aires

Programy

pytania