Keystone logo
© Domus Academy
Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Wstęp

Akademia Muzyczna Jam Academy z Lukka Jest to najnowocześniejsze centrum wielofunkcyjne w nauczaniu współczesnej muzyki współczesnej. z 2001 Do tej pory szkoły muzycznej Jam Academy Oferował do ponad 5000 studentów możliwość odkrywania i zwiększenia ich talent muzyczny. Szkolenie podzielone jest na poziomie kursów podstawa i Szkolnictwo wyższe.

Akademia Jam uwalnia od uznanych kwalifikacjach Londyn Wykonawcy Egzaminacyjnej i akredytację BTEC Pearson (Angielski instytucja kwalifikacji akademickich i zawodowych), University of Bedfordshire, Trinity College (Egzaminy Board - brytyjski urząd certyfikacji). z 2012 Jam Akademia współpracuje z MAD w imię Valerio Silvestro i Loredana Lubrano włączenie go w ich otoczeniu metod nauczania MAD - Muzyka Aptitude Development, z 2015 Jam stale współpracuje z "Europejskie Stowarzyszenie Kompozytorów Klastra Lucca, która od 2009 roku, przyniosła wiele klasyczne oraz nowoczesne działania muzyczne w całej Europie. Nasi studenci i pracownicy naukowi są stale zaangażowane w różnych projektach organizowanych w naszym kraju.

z listopad 2016 Jam Academy jest miastem partnerskim Konserwatorium Daejin University - Seul Korea. Umowa przewiduje wymianę między studentami dwóch akademiach muzycznych w celu promowania wymiany edukacyjnej i kulturowej. Oferuje on możliwość studiowania, pracy i życia w instytucji bliźniaczym.

z grudzień 2016 Akademia Jam Academy, na poparcie wszystkich "Stowarzyszenie Akademia Muzyki LuccaWstąpił do "Krajowy Rejestr naprzemienne school Praca. „Kolejny krok do coraz zmniejszyć lukę między światem edukacji i przemysłu muzycznego. Od marca 2017 wielkim uznaniem na arenie międzynarodowej gitarzysta, Ciro Manna, Staje się częścią Wyższej Edukacji Bachelor of Arts Academy Jam kursów wydziałowych szkoły. Ciro Manna odbywają się w regularnych odstępach indywidualne i grupowe lekcje przez mianowanie.

Lokalizacje

  • Lucca

    Via di Tiglio, 1369/d San Filippo https://www.facebook.com/scuolajam Lucca, 55100, Lucca

pytania