Keystone logo
© Carrianna Field
Javier Barroeta Alta Costura

Javier Barroeta Alta Costura

Javier Barroeta Alta Costura

Wstęp

Twoja Szkoła Mody i Haute Couture w Bilbao

Specjalizujemy się w świecie mody, projektowania tkanin i haute couture.

121821_121804_JavierBarroetaenclase.jpg

Naucz się tworzyć własne sukienki i wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie haute couture w szkole Javier Barroeta.

Ponad 40 lat spędzonych w świecie Haute Couture Javier Barroeta wykrywa brak praktycznego szkolenia młodych projektantów, aw 2015 roku otwiera drzwi do swojej szkoły Haute Couture, pioniera w Kraju Basków.

Aby zapewnić ciągłość swojej spuściźnie, pasjonującej się modą i młodymi projektantami z całego świata, uczą się każdego kursu swoich unikalnych technik pod własnym twórczym kierunkiem, aby specjalizować się w świecie Haute Couture z szeroką ofertą szkoleniową.

121824_121802_Anthony-Molina-8web.jpg

Po co trenować w branży modowej ze szkołą Javier Barroeta?

 • Ponad 2,5% PKB: sektor w ciągłym rozwoju
 • Ponad 19 000 firm: sektor strategiczny w Hiszpanii w branży modowej
 • Staże w najbardziej prestiżowych firmach w kraju i za granicą
 • Międzynarodowe uznanie jednego z referencji Haute Couture w Hiszpanii i profesorów, którzy pracowali dla głównych marek modowych

Wartości szkolne

 • 100% praktyczny trening
 • Modelowanie na manekinie Couture
 • Małe grupy
 • Trening niestandardowy
 • Specjaliści z sektora Haute Couture i designu
 • Poznaj historię i metodologię szkoły
 • W 100% ręcznie szyte, wyjątkowy trening.

Nasi współpracownicy

Umowy z ważnymi firmami w celu przeprowadzenia staży.

121819_collaboration.png

Historia szkoły Haute Couture

Javier Barroeta urodził się w Lemoa (Bizkaia, Kraj Basków), gdzie jego wczesne powołanie jako kreatora doprowadziło go do bycia uczniem najlepszych w swoim czasie, mistrza haute couture Pedro Rodrígueza. W ramach zespołu w Madrycie Javier Barroeta od czterech lat dowiaduje się, że jako pierwszy w Hiszpanii urządzał parady na wybiegach z manekinami. Bardzo interesujący projektant i niezbędny element do zrozumienia historii hiszpańskiej mody. Dzisiaj Javier jest kontynuatorem spuścizny, którą sam stworzył, doskonaląc własną technikę, doskonaloną i wzbogaconą o swoje doświadczenie jako mistrza mody przez te 40 lat.

W 1989 roku założył w Bilbao, który jest teraz jego domem haute couture. To w jego warsztacie robi, prezentuje swoje kolekcje i rozpieszcza swoich klientów. Z biegiem lat rozszerza swój wszechświat, tworząc suknie ślubne, sukienki dla matki chrzestnej i sukienki gościnne zaprojektowane wyłącznie jeden po drugim. Z kolei tworzy własną linię pret-a-porter, półksiężyca i wysokiej skóry. „Dokładna i emocjonalna praca, w której pracuję z uczuciami” - wyjaśnia Javier. Wykwintne kolekcje dla specjalnych kobiet.

Javier Barroeta wykrywa brak praktycznego szkolenia młodych projektantów, aw 2015 roku otwiera drzwi swojej szkoły Haute Couture, pioniera w Kraju Basków. Aby zapewnić ciągłość swojej spuściźnie, pasjonującej się modą i młodymi projektantami z całego świata, uczą się każdego kursu swoich unikalnych technik pod własnym twórczym kierunkiem, aby specjalizować się w świecie Haute Couture z szeroką ofertą szkoleniową.

121825_121810_JavierBarroetamodelaje2.jpg

filozofia

Ta szkoła opiera się na rzemiośle, w którym praca ręczna i nowe technologie łączą się, aby szkolić przyszłych projektantów mody.

Filozofią Javier Barroeta Bilbao School jest przekazywanie całej wiedzy zdobytej w trakcie jego kariery, aby młodzi projektanci mieli mistrzostwo w branży, aby móc prowadzić lub być częścią dużych zespołów lub warsztatów

Oficjalne słowo pochodzi od terminu handel, Javier Barroeta jest przekonany, że handel Haute Couture musi być przekazywany, aby jakość i design pozostały znakiem rozpoznawczym przyszłych projektantów mody.

121822_121805_JavierBarroetadisenoycreatividad.jpg

metodologia

Javier Barroeta School of Fashion i Haute Couture proponuje szkolenie warsztatowe, w którym szycie i modelowanie manekinów jest niezbędne.

Wiedząc, że szkolenie artystyczne i projektowe jest również konieczne, aby szkolić przyszłych twórców Szkoła Javier Barroeta Bilbao Haute Couture opiera się na 3 filarach:

 • Modelowanie na manekinie
 • Szycie ręczne
 • Kreatywność i design

Wszystkie przedmioty uzupełniają się i łączą, dzięki czemu uczeń ma ciągły trening, a dynamika omija każdą sekcję.

cele

Szkoła Javier Barroeta Bilbao Haute Couture została założona w celu oferowania 100% praktycznego szkolenia, podczas którego uczniowie uczą się technik niezbędnych do prowadzenia różnych dyscyplin w świecie mody.

121827_121801_JavierBarroeta.jpg

Lokalizacje

 • Bilbao

  Concha Jeneralaren Kalea, 6, Bilbao, Spain, 48008, Bilbao

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania