Keystone logo
Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Wstęp

Poznaj Dziką Drogę

Na Kampusie Politechnicznym Kansas State University przekształcamy wiarę w działanie. Gdy sięgasz głębiej niż teoria i nauka w klasie, tworzysz zdolnych, myślących przyszłościowo przywódców gotowych rozwiązywać globalne problemy. Nauczysz się przez działanie, czy poprzez praktyczne projekty, badania, staże czy konkursy.

Członkowie wydziału są więcej niż ich dyplomy na ścianie; są ekspertami w tej dziedzinie i pasjonują się tłumaczeniem ich know-how na następną generację wykonawców. Kansas State Polytechnic oferuje wykształcenie, ale co więcej, doświadczenie. Na Kansas State Polytechnic nie tylko wierzymy, że świat staje się lepszym miejscem dzięki lotnictwu, inżynierii, technologii i usługom - tak naprawdę to robimy.

110082_Facilities_StudentLifeCenter.jpg

Nasze przejście na kampus politechnikowy wzmacnia naszą obietnicę zapewnienia małej atmosfery w kampusie dzięki profesjonalnemu środowisku edukacyjnemu zbudowanemu na teorii, najnowocześniejszych badaniach i zastosowaniu przemysłowym. Jako student wprowadzisz w życie koncepcje i teorie, łącząc aktywne nauczanie w klasie i pracę opartą na projektach. Kansas State Polytechnic zapewnia niewielką atmosferę kampusu z profesjonalnym środowiskiem do nauki opartym na teorii, badaniach i zastosowaniach przemysłowych w klasie.

110081_Undergrad_General6.jpg

Wartości rodzinne

K-Statnerzy uważają się za rodzinę, a wiara ta prześwietla składki tak różnorodne, jak nasi członkowie. Naukowcy wynajdują rozwiązania problemów, które mogą uratować życie w połowie świata, a studenci spotykają się w sobotę rano w celu świadczenia usług społecznych. Tysiące fanów Wildcat pakuje nasze stadia, krzycząc zgodnie, a nasze kierownictwo prowadzi nas w sposób odpowiadający obowiązkom uniwersytetu dotacyjnego.

W rzeczywistości zobowiązania te można uznać za nasze wartości rodzinne, a wiele sposobów, w jakie je osiągamy, to Wildcat Way. Zachęcamy do przyjazdu na przejażdżkę, ponieważ zawsze jest miejsce dla kogoś innego w rodzinie K-State.

Kim jesteśmy i co oferujemy:

Kansas State University to instytucja badawcza, instytucja udzielająca dotacji, założona w 1863 roku. Stanowi jeden z 75 najlepszych publicznych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych. K-State jest na najlepszej drodze, aby stać się 50 państwowym uniwersytetem badawczym do roku 2025!

Studenci mogą wybierać spośród 15 programów studiów licencjackich i Professional Master of Technology, dzięki czemu uniwersytet jest równie zróżnicowaną społecznością tradycyjnych i nietradycyjnych studentów. Kansas State Polytechnic ma zaszczyt być jednym z czterech kampusów w systemie Kansas State University.

110083_Facilities_CollegeCenter.jpg

Lokalizacje

  • Salina

    Salina, Stany Zjednoczone

    pytania