Keystone logo
Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Wstęp

Witamy na Karelia University Of Applied Sciences

Droga do wspaniałej przyszłości jest wybrukowana umiejętnościami i wiedzą. Karelia University Of Applied Sciences (Karelia UAS) jest dumna z bycia częścią tego rozwoju poprzez szkolenie wykwalifikowanych specjalistów. Karelia UAS to multidyscyplinarna, szeroko powiązana, międzynarodowa i innowacyjna organizacja oferująca kształcenie prowadzące do uzyskania stopni licencjata i magistra. Karelia UAS działa na siedmiu kierunkach studiów, oferując 22 kierunki, z czego pięć to studia magisterskie. Obszary badań to opieka zdrowotna i nauki społeczne, biznes, inżynieria, leśnictwo, media i zarządzanie hotelarstwem. Karelia UAS działa w dwóch kampusach w pobliżu centrum miasta Joensuu w najbardziej na wschód wysuniętej Finlandii.

Karelia UAS jest znaczącym i uznanym operatorem w dziedzinie edukacji i odgrywa kluczową rolę w rozwoju regionalnym oraz działaniach w zakresie badań, rozwoju i innowacji (RDI). Karelia UAS działa aktywnie w różnych sieciach krajowych i międzynarodowych. Międzynarodowe sieci partnerskie obejmują wiele krajów Azji, Afryki, Europy oraz Ameryki Północnej i Południowej. Chiny są jednym z kluczowych krajów partnerskich, w których współpraca edukacyjna jest aktywnie i systematycznie rozwijana we współpracy z partnerami.

Oferujemy doskonałe warunki dla studentów z zagranicy, którzy razem z nami starają się być ekspertami w przyszłości. W Karelia University Of Applied Sciences wszyscy studenci ściśle współpracują z lokalnymi firmami i innymi instytucjami edukacyjnymi nad ekscytującymi projektami badawczo-rozwojowymi. Każdy student buduje solidne podstawy w swojej dziedzinie podczas studiów. Program nauczania jest dostosowany do własnych preferencji i potrzeb każdego ucznia i jest uzupełniany poprzez bliski kontakt z potencjalnymi pracodawcami. Dyplom z Karelia University Of Applied Sciences da umiejętności zawodowe potrzebne do satysfakcjonującej przyszłości.

Karelia University Of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" />

141923_141849_karelia-image-students.jpg

Nasz jasny świat

 • Studenci: 3867
 • Personel: 303
 • Przyznawane stopnie: 742
 • Wskaźnik satysfakcji uczniów: 81%

Nasi międzynarodowi studenci Bright World

 • Studenci studiów międzynarodowych:
 • Studenci z wymiany / rok: 150 wyjeżdżających, 120 przyjeżdżających

Kampusy UAS w Karelii

Kampusy Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Karelii działają w dwóch lokalizacjach w Joensuu. Kampusy to wielobranżowe środowiska do nauki i rozwoju, które umożliwiają naukę ponad granicami różnych programów studiów.

Na Wärtsilä Campus International Business, ekonomia biznesu, turystyka, leśnictwo i inżynieria studenci pracują nad swoją zawodową przyszłością. W kampusie Tikkarinne studenci pielęgniarstwa, fizjoterapii, opieki społecznej, opieki społecznej i opieki zdrowotnej budują swoje kariery. Tikkarinne znajduje się w pobliżu szpitala miejskiego w Niinivaara.

Kampusy znajdują się blisko siebie i można do nich łatwo dotrzeć pieszo lub rowerem. W naszych kampusach będziesz cieszyć się zrelaksowanym i ciepłym środowiskiem nauki i być częścią naszej wspierającej społeczności. Możesz łatwo dostać się do naszych kampusów ze wszystkich części miasta rowerem i autobusem.

Nasze kampusy są nowoczesne; bezprzewodowy dostęp do internetu oraz praca grupowa i komputerowe umożliwiają efektywną naukę. Nasze obiekty kampusowe oferują wszechstronne miejsca do samodzielnych studiów. Również bezpieczeństwo naszych studentów jest naszym priorytetem: system bezpieczeństwa działa przez całą dobę i jest na tyle elastyczny, że umożliwia studentom pracę na terenie kampusu nawet do 21:00 wieczorem.

Biblioteka znajduje się na kampusie Tikkarinne z pracownią komputerową, cichym pokojem do nauki, biurkami do nauki i pracowniami grupowymi. Zbiory biblioteki obejmują książki, rozprawy, gazety i czasopisma, zarówno drukowane, jak i elektroniczne. Nasi bibliotekarze wspierają studentów w wyszukiwaniu i wypożyczaniu.

Restauracje Campus zapewniają ciepłe i niedrogie śniadanie, lunch i przekąski w niskich cenach dla studentów.

Studencka opieka zdrowotna jest zawsze dostępna w zakresie podstawowych problemów zdrowotnych z nowoczesnymi udogodnieniami i pełną opieką naszych pielęgniarek.

Pozwolenie na parkowanie otrzymasz pierwszego dnia studiów od dozorcy kampusu.

Lokalizacje

 • Joensuu

  Wärtsilä Campus, Karjalankatu 3, 80200, Joensuu

  • Joensuu

   Tikkarinne 9, 80200, Joensuu

   pytania