Keystone logo
Kean University College of Education

Kean University College of Education

Kean University College of Education

Wstęp

Założony w 1855 roku Kean University był pierwszą publiczną instytucją policealną w New Jersey. Dzięki bogatej historii doskonałości i innowacji w szkolnictwie wyższym, Kean jest światowej klasy, tętniącym życiem i zróżnicowanym uniwersytetem oferującym ponad 50 kierunków licencjackich i ponad 60 opcji studiów podyplomowych, w tym sześć programów doktoranckich z różnych dyscyplin.

Od swoich początków jako kolegium nauczycielskie, Kean University in Union w New Jersey wyrósł na wszechstronną, globalną instytucję szkolnictwa wyższego, obsługującą zróżnicowaną rekrutację ponad 16 000 studentów studiów licencjackich i magisterskich. Misją Kean jest zapewnienie niedrogiej, dostępnej i światowej klasy edukacji, która przygotowuje uczniów do krytycznego i twórczego myślenia i reagowania w szybko zmieniającym się świecie.

Uniwersytet kontynuuje swoje dziedzictwo jako czołowy producent nauczycieli w New Jersey i jest rozwijającym się ośrodkiem edukacyjnym w dziedzinie biznesu, opieki zdrowotnej i technologii. Jego sześć uczelni licencjackich - Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania Publicznego; College of Education; College of Liberal Arts; Wyższa Szkoła Nauk Przyrodniczych, Stosowanych i Zdrowotnych; Michael Graves College; oraz Centrum Nauki, Technologii i Matematyki w New Jersey - oferują ponad 50 tytułów licencjackich z pełnego zakresu przedmiotów akademickich. Nathan Weiss Graduate College oferuje sześć programów studiów doktoranckich i ponad 60 opcji studiów podyplomowych prowadzących do uzyskania tytułu magistra, dyplomu zawodowego lub certyfikatu.

Lokalizacje

  • Jersey City

    1000 Morris Avenue Union, New Jersey 07083, , Jersey City

    pytania