Keystone logo
Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Wstęp

Michael Graves College jest zaangażowany w przedstawianie projektowania i architektury szerszej publiczności. Składa się z dwóch szkół, Roberta Buscha School of Design i School of Public Architecture.

Michael Graves College na Uniwersytecie Kean nosi imię i poparcie człowieka, który był jednym z najlepszych architektów i projektantów na świecie — Michaela Gravesa. Gravesowi przypisuje się poszerzenie roli architekta i projektanta w społeczeństwie oraz podniesienie społecznego zainteresowania dobrym designem jako niezbędnym dla jakości życia codziennego. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować jego wielkie dziedzictwo.

David Mohney, FAIA, wcześniej pracował jako dziekan College of Design na University of Kentucky i wykładał w Institute for Architecture and Urban Studies w Nowym Jorku, Graduate School of Design na Harvardzie i Southern California Institute of Architecture w Los Angeles. Jako praktykujący architekt kształcił się na Uniwersytecie Harvarda i w Princeton's School of Architecture. David zasiada zarówno w Radzie Dyrektorów Fundacji Franka Lloyda Wrighta, jak i Radzie Gubernatorów Frank Lloyd Wright School of Architecture.

Rose Gonnella jest prodziekanem Michael Graves College na Uniwersytecie Kean i Uniwersytecie Wenzhou-Kean w Chinach. Rose uczyła projektowania graficznego od ponad 25 lat, w tym kursów z teorii projektowania, materiałów i technik, a także prowadziła program nauczania projektowania stron internetowych Kean od samego początku. Jako współautorka Rose przyczyniła się do badań i pisania kilku książek oraz napisała liczne artykuły w czasopismach i gazetach na temat kreatywności, sztuki, architektury i projektowania.

Lokalizacje

  • Union

    Morris Avenue,1000, 07083, Union

    pytania