Keystone logo
Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Wstęp

O KOLEGIUM AERONAUTYKI I INŻYNIERII

Kolegium aeronautyki i inżynierii (CAE) jest jednym z jedenastu college'ów Kent State University, z około 1000 studentów i prawie dwucyfrowego wzrostu w ostatnich latach. Jako jedna z najszybciej rozwijających się uczelni, uniwersytet zobowiązał się silnie wspierać rozbudowę swoich programów. Kent State zbudował nowy budynek o powierzchni 55 000 stóp kwadratowych. Budynek aeronautyki i technologii (ATB) znajduje się przy 1400 Lefton Esplanade.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Historia kolegium

Programy technologiczne w Kent zaczęły się już w 1913 roku, kiedy w kampusie przydzielono miejsce na "szkolenie manualne" jako integralny element przygotowania nauczycieli w Kent State Normal School. W 1995 r. Powstała Niezależna Szkoła Technologii jako zintegrowana ośmiotosudniowa jednostka akademicka. Niezależna Szkoła Techniczna składała się z trzech jednostek akademickich, a mianowicie: Wydziału Lotnictwa, Wydziału Stosowanej Nauki i Technologii oraz Wydziału Stosowanej Nauki i Technologii. W 2006 roku Szkoła Techniczna uzyskała status Kolegium i stała się Wyższą Szkołą Technologii. W 2011 r. Wszystkie programy technologiczne związane z kampusami regionalnymi zostały oddzielone od Kent Campus i stały się częścią nowo utworzonej Regional College. W lipcu 2012 roku nazwa Kolegium Technologii została zmieniona na Kolegium Inżynierii Stosowanej, Zrównoważonego Rozwoju i Technologii, aby odzwierciedlić zmieniającą się misję Kolegium w kierunku rozwoju nowych programów inżynierii i zrównoważonego rozwoju. W lipcu 2017 r. Wybrano nazwę College of Aeronautics and Engineering.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Misja

Wykorzystać wyjątkową synergię aeronautyki, inżynierii i technologii, pozytywnie zmieniając trajektorię społeczności regionalnej, krajowej i światowej poprzez: Zapewnienie dynamicznego doświadczenia edukacyjnego, które sprzyja doświadczeniu; Kultywowanie innowacyjnych badań, które przekształcają pomysły w rzeczywistość; oraz Tworzenie przyszłościowych specjalistów zajmujących się pokonywaniem granic i ulepszaniem życia.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Kent

    Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade, 44242, Kent

pytania