Keystone logo
Keuka College

Keuka College

Keuka College

Wstęp

Keuka College został założony w 1890 roku i znajduje się na brzegu jeziora w państwa Keuka nowojorskiej regionie Finger Lakes. Keuka College to prywatna, studiów licencjackich i magisterskich, kolegium mieszkalnych, które oferuje studia licencjackie i magisterskie na uczelni i przez jej Accelerated Programu Studiów dla dorosłych i programów międzynarodowych w Chinach i Wietnamie.

Niezależnie od stopnia lub lokalizacji, absolwenci Keuka College pochwalić znaczącą, doświadczenie w świecie rzeczywistym, że imponuje pracodawców i absolwentów szkół.

A to dlatego, że empiryczna nauka od dawna jest podstawą doświadczenia Keuka College. Wiele bardzo szanowanych, źródeł krajowych chwalili doświadczenie Keuka College, w tym w prasie (US News & World Report, The New York Times, Washington Monthly), fundacje edukacyjne (Carnegie Foundation for Advancement of Teaching), a nawet Biały Dom (prezydenta Higher Education Community Service Honor Roll).

W sercu zaangażowania College Keuka do empirycznej nauki jest Pole Okres, wymagany program staży dla naszych studentów kampusu domu licencjackich. Każdego roku, oni zbierać 140 godzin praktycznych doświadczeń, wprowadzając w życie to, czego nauczył się w szkole. Studenci mogą wybrać do realizacji międzynarodowych Okresy pole z uczelni partnerskich Kolegium lub na własną rękę.

Keuka Uczelnia oferuje 34 programów studiów licencjackich na swojej głównej kampusu, wiele z wyspecjalizowanymi stężeniach; 27 nieletnich; samodzielnie zaprojektowany i kierunków. Keuka Uczelnia oferuje również studia seven magisterskich i programów sprzed zawodowe w stomatologii, prawa, medycyny, weterynarii, optometrii, farmacji i fizjoterapii.

Praca społeczna jest integralną częścią doświadczenia Keuka College, ponieważ został założony i dziś, wszystkich klubów 40-plus na kampusie domu są zobowiązane do przeprowadzenia co najmniej jeden projekt serwis społecznościowy każdego semestru. Keuka Uczelnia oferuje 17 Międzyuczelniany sportowych i różnych sportów stacjonarnych na swojej głównej kampusu.

Poprzez swoje Accelerated Studiów dla dorosłych Program (ASAP), College oferuje programy uzupełniania stopień licencjata w dziedzinie zarządzania organizacją, systemów sądownictwa karnego, pracy socjalnej i opieki, a także magistra w dziedzinie zarządzania, karnego wymiaru sprawiedliwości i opieki w miejscach w Nowym Stan Jork. Uczelnia rozszerza również możliwości kształcenia przez Internet za pośrednictwem jego Wertman Urzędu kształcenia na odległość.

Keuka College jest również głównym graczem edukacyjny w regionie Pacyfiku, z 2680 chińskich studentów realizujących stopni Keuka Kolegium na czterech uczelniach partnerskich, jednego z największych zapisów dowolnej uczelni w USA działających w kraju. Kolejnych 505 wietnamscy studenci robią tak samo na dwóch uniwersytetach w Wietnamie. Ponad 110 studentów zagranicznych studiów na kampusie głównym.

Nasze wartości

• Integralność. Na Keuka College, zachowuje się etycznie i uczciwie oznacza bycie uczciwym, dotrzymywaniu obietnic i poszanowaniu własności i interesów innych osób. Nasza uczciwość osobista i zawodowa prowadzi działania naszej społeczności uczelni, wspiera rozwój postaci, odnowy biologicznej i duchowość naszych studentów, i czyni nas bardziej społeczeństwa obywatelskiego. Keuka College rozwija uczciwość i etyczne zachowanie w swoich studentów za pośrednictwem programu nauczania i konsekwentne modelowania zachowań uczciwy i szczery przez Wydział, personelu, administracji i absolwentów.

• Academic Excellence. Na Keuka College, doskonałości akademickiej jest w centrum misji edukacyjnej Kolegium i wysokie oczekiwania są dla studentów i wykładowców podobne. Cenimy osiągnięcia intelektualne i stypendium, innowacyjnych i atrakcyjnych zatrudniają praktyk edukacyjnych na rozwój całego człowieka i podkreślają uprawy umiejętności krytycznego myślenia i miłości do nauki. Doskonałości akademickiej nie jest wyłącznie funkcją zdolności intelektualnych studentów Kolegium, ale w dużym stopniu zależy od jakości i dokładności procesu nauczania / uczenia się.

• Student-zorientowania. Na Keuka College, oferujemy całościowe doświadczenie uczenia krzewienia intelektualnego i osobistego rozwoju każdego ucznia. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy i absolwenci są zaangażowane w sposób, który łączy proces uczenia się świata poza kolegium. W ramach programów akademickich, partnerstwa współpracy i empirycznych doświadczeń edukacyjnych, uczniowie Keuka College poszerzyć swoje umiejętności i perspektywy kariery zawodowej, osobistej odpowiedzialności, wellness i zaangażowania obywatelskiego.

• Różnorodność. Na Keuka College, możemy uznać, szanować i świętować nasze różnice. Nasza społeczność składa się z wielu tożsamości, z których każdy dostarcza cenny punkt widzenia. Promujemy środowiska integracyjnego, w którym świadomie działać w kierunku zrozumienia, szanując i doceniając różnorodność. W ten sposób możemy wyjść poza tolerancją do zrozumienia i wzajemnego szacunku.

• Globalne perspektywy. Na Keuka College, mając perspektywę globalną oznacza być otwarty podczas pracy z ludźmi o różnym pochodzeniu geograficznym i dziedzictwa kulturowego - uczenie się od nich, a oni od nas. W celu przygotowania studentów do świata 21 wieku, zapewniamy im możliwości nauki i interakcji z innymi kulturami, narodami i perspektyw. Student występuje narażenie na wiele sposobów - w klasie przez naszych krajowych i międzynarodowych programów akademickich i programów nauczania, i poza nią poprzez wiele możliwości interakcji z ludźmi z różnych środowisk i doświadczeń.

• Zarządzanie. Na Keuka College, jesteśmy zobowiązani do zachowania i budowania naszego dziedzictwa dla przyszłych pokoleń oraz do umacniania poczucia odpowiedzialności i zaangażowania w college'u. Aktywne zarządzanie jest obowiązkiem etycznym i instytucjonalne, które uosabia starannego wykorzystania i ostrożnego zarządzania naszych zasobów, w tym naszych ludzi, holdingów finansowych, zasobów naturalnych i trwałych. Kolegium i jego składniki mają imperatywu moralnego i finansowego do korzystania z naszych liczne i zróżnicowane zasoby tak, że są skuteczne, wydajne i trwałe.

• Obywatelstwo. Na Keuka College, wierzymy obywatelstwo obejmuje aspekty przywództwa, usług i odpowiedzialności społecznej. Wszyscy członkowie społeczności Keuka College staramy się być dobrzy liderzy i obywatele przykładowe. Skutecznych przywódców i obywateli wykazują wspólne cechy mądrości, determinacji, wizji, inteligencji emocjonalnej, empatii i odpowiedzialności społecznej. Aktywnie modelować te cechy i mentor ich rozwoju, pokazując tym samym, i zachęcanie przykładowy obywatelstwo - lokalnym, krajowym, jak i na świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Keuka Park

    141 Central Avenue Keuka Park, New York 14478

pytania