Keystone logo
Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Wstęp

Uniwersytet logistyczny

Studiuj logistykę na jedynym uniwersytecie logistycznym na swiecie!

Kühne Logistics University (KLU) to prywatny, uznawany przez państwo uniwersytet, który zlokalizowany jest w porcie w Hamburgu.

KLU sponsorowany jest przez stowarzyszenie o celu niedochodowym, Kühne-Stiftung, i oferuje szeroki zakres kursów i badań naukowych z dziedziny logistyki, łańcucha logistycznego i zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich cechuje międzynarodowa społeczność studencka, wybitni wykładowcy, kameralna atmosfera nauki i rozległa śieć korporacyjna. Nasz Executive MBA składa sie z szeregu seminariów i międzynarodowych szkół letnich i jesiennych, które zapewniają doskonałe możliwosci specjalistom, chcącym poszerzyc swoją wiedzę.

KLU jest unikalny dzięki swojemu międzynarodowemu gronu pedagogicznemu i ekspertyzom w zakresie logistyki i powiązanych aspektów biznesu. Plasuje się wsród najlepszych uniwersytetów w badaniu „Handelsblatt” z 2012 roku, rankingu wydziałów administracji biznesu szkół w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Hamburg, Niemcy

Nie ma lepszego miejsca do studiowania logistyki!

Ze swoimi czterema milionami mieszkańców obszar metropolitalny Hamburga tworzy bardzo zamożne miasto dzięki otwarciu się Europy Wschodniej i globalizacji.

Ta metropolia na wodzie jest najdalej wysuniętym na wschód portem morskim w Europie Północnej, co czyni ją idealnym portem na Europę Wschodnia. Jako centrum globalne obsługujące kraje zamorskie, Europe Srodkowa i Wschodnia oraz kraje nadbaltyckie, Hamburg czerpie korzysci dzięki swojej lokalizacji u zbiegu swiatowego handlu obsługiwanego przez logistykę europejską.

Historycznym rdzeniem portu w Hamburgu jest „Speicherstadt” — dawna dzielnica magazynów, gdzie pod koniec XIX w. został zbudowany najpiękniejszy na swiecie kompleks magazynowy. Na tym tle w dawnej dzielnicy portowej budowane jest nowoczesne Hafencity i tutaj, w samym sercu Hamburga nad brzegiem morza znajduje sie Kühne Logistics University. Studenci znajdują tu wszystko, co potrzebne jest do nauki i do czucia sie jak w domu: najnowszą technologię, interaktywne nauczanie i pokoje do nauki, nowoczesne wyposażenie, szerokopasmowy dostep do bezprzewodowej sieci, dobrze zaopatrzoną bibliotekę oraz dostęp do odpowiednich baz danych online z zakresu badań naukowych.

Rekrutacja

Lokalizacje

  • Hamburg

    Kühne Logistics University - KLU Grosser Grasbrook 17

Chat with students

pytania