Keystone logo
© TESS
L’école de Condé

L’école de Condé

L’école de Condé

Wstęp

École de Condé to wzorcowa szkoła wyższa w zakresie projektowania, ilustracji, fotografii, kina animacji i restauracji dziedzictwa. Jej kursy są zarejestrowane w Krajowym Katalogu Certyfikatów Zawodowych (RNCP) na poziomie 6 i 7.

Wyszkol się, aby stać się projektantami wysokiego szczebla i specjalistami od obrazu, zdolnymi do przewidywania głębokich zmian społecznych, angażowania się w transformację świata, rewolucję cyfrową i poważne problemy ekologiczne. Kreacja i projektowanie to potężne dźwignie do wymyślenia zdecydowanie nowego świata.

Każdy kampus jest miejscem życia, które ćwiczy inteligencję zbiorową i pobudza ducha inicjatywy. Z nami możesz kultywować swoje doświadczenie i dzielić się nim. Szacunek i zaangażowanie każdego w jego pasję, z ufnością, są niezbędne.

Szkoła praktykuje pedagogikę pomysłową, otwartą, życzliwą i wymagającą, w kulturze przekraczania siebie. Ma być miejscem zbieżności między doskonałością akademicką i twórczą oraz adaptacją do konkretnych sytuacji.

Są częścią czterech dziedzin projektowania: projektowania graficznego, architektury, wnętrz, produktu, mody, w obszarach tworzenia cyfrowego UX UI, fotografii ilustracji i komiksów, animacji i restauracji dziedzictwa.

Współpraca między studentami tych różnych kursów jest organizowana i zachęcana, co pozwala każdemu doświadczyć ich komplementarności.

Nasze kursy szkoleniowe pozwolą Ci odkryć i rozbudować swój kurs w trakcie studiów. Będziesz mógł zbudować swoją profesjonalną sieć kontaktów, która ułatwi Ci integrację w świecie pracy!

Czy to poprzez partnerstwa, staże, czy organizację kilku forów biznesowych, jesteśmy zawsze w bliskim kontakcie ze światem zawodowym.

Sieć siedmiu kampusów we Francji: Paryż, Lyon, Bordeaux, Nicea, Nancy, Marsylia i Tuluza, dwa kampusy we Włoszech z IAAD: Turyn, Bolonia i dwa kampusy w Hiszpanii Barcelona, Madryt zachęca do mobilności i otwiera się na międzynarodowe: Erasmus program, staże międzynarodowe i warsztaty ...

Lokalizacje

  • Bordeaux

    Rue de la Benauge,59, 33100, Bordeaux

    pytania