Keystone logo
Los Angeles College of Music

Los Angeles College of Music

Los Angeles College of Music

Wstęp

Los Angeles College of Music (LACM) przygotowuje studentów do liderów w muzyce i oferuje stopni licencjackich i skojarzyć i programy dyplomowe w muzyce właściwości, produkcja muzyki, pisanie piosenek, komponowanie dla Visual Media and Music Business. Położony w samym sercu branży muzycznej i rozrywkowej, wydział składa się z obecnych czołowych specjalistów muzycznych z pasją inspirowanie kolejnej generacji. Uczelnia oferuje znaczną liczbę rzeczywistych sytuacjach bawi się z profesjonalnych muzyków, nie tylko rówieśników, co czyni go jednym z najlepszych szkół muzycznych dziś. Ciało studenta składa się z utalentowanych studentów z całego świata, którzy partnerem razem w kameralnej i sprzyjające środowisko do nauki tworzenia, nagrywania, wykonaj i rynek przełomowe muzyki w dzisiejszym konkurencyjnym przemyśle muzycznym.

(Dawniej znany jako Lama, Akademii Muzycznej w Los Angeles).

LACM jest akredytowany przez National Association of Schools of Music (NASM).

LA College of Music został niedawno uznany za jednego z "20 najlepszych konserwatorium muzyczne w USA" przez TheBestSchools.org. Ranking strona wymienione LACM pod numerem 16, powyżej Bard College Conservatory of Music, McNally Smith, Colburn Konserwatorium Muzycznego i muzyków Instytutu. Spośród współczesnych programów muzycznych wymienionych w rankingu, LACM zajmuje nr 1 na Zachodnim Wybrzeżu.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Pasadena

    Los Angeles College of Music | 300 South Fair Oaks Ave., 91105 , Pasadena

pytania