Keystone logo
The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

The Los Angeles Film School

Wstęp

Znajdująca się w samym sercu Hollywood The Los Angeles Film School służy społeczności i jej uczniom od 1999 roku. Ta akredytowana, zatwierdzona przez VA instytucja oferuje skoncentrowane na karierze stopnie licencjata w dziedzinie filmu cyfrowego, filmu, projektowania graficznego, rozrywki i Animacja ; a także stopnie naukowe w dziedzinie produkcji muzycznej, produkcji audio i filmu . Jego wyposażenie obejmuje zabytkowy budynek RCA przy Sunset Boulevard 6363, a szkoła oferuje swoim studentom dostęp do tego samego sprzętu, z którego korzystają profesjonaliści z branży. The Hollywood Reporter nazwał The Los Angeles Film School „jednym z najlepiej wyposażonych prywatnych centrów edukacyjnych w kraju”. The Los Angeles Film School zdobył punkty na wielu ważnych filmach, grach wideo i albumach. Absolwenci szkoły pracowali nad nominowanymi i nagrodzonymi Oscarem® projektami. Absolwenci otrzymali nagrody na festiwalach filmowych na całym świecie i opracowali multiplatynowe albumy. „Kiedy mówimy o naszych absolwentach, emanujemy tylko dumą. Ich liczne nagrody i osiągnięcia są wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia naszych uczniów” - mówi Diana Derycz-Kessler, prezes i dyrektor generalny The Los Angeles Film School . Więcej informacji o The Los Angeles Film School można znaleźć na stronie: www.lafilm.edu lub pod numerem telefonu 323.860.0789. Szkoła filmowa w Los Angeles "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Szkoła filmowa w Los Angeles "/>

NASZA HISTORIA

Wiosną 1999 roku grupa hollywoodzkich profesjonalistów założyła Los Angeles Film School . Ich celem było stworzenie instytucji, w której weterani przemysłu mogą dzielić się swoją wiedzą o produkcji filmowej z nową generacją filmowców. alt = "Szkoła filmowa w Los Angeles rozszerzyła swoją ofertę w 2004 r., dodając program certyfikacji inżynierii nagrań w Los Angeles Recording School. Dzisiaj szkoła oferuje stopnie licencjata i współpracownika w wielu dziedzinach w branży rozrywkowej i medialnej, w tym animacji, grze , rozrywki, filmu, produkcji muzycznej i sztuki nagraniowej.

NASZA MISJA

Misją Szkoły Filmowej w Los Angeles jest zainspirowanie studentów innowacyjną metodą edukacji, która koncentruje się na przygotowaniu do możliwości kariery zawodowej w przemyśle rozrywkowym. Robimy to za pomocą programu nauczania, który integruje wiedzę techniczną z eksploracją artystyczną i kreatywnością, prowadzoną przez zespół profesjonalistów z branży. Nasza edukacja jest dostarczana poprzez refleksyjne metody nauczania i praktyczne nauczanie w sercu Hollywood, światowej stolicy rozrywki. Nasze programy mają na celu zanurzenie początkujących talentów w praktykach branżowych i obecnych technologiach, umożliwiając im odkrywanie indywidualnych głosów poprzez współpracę i realizację ich celów zawodowych w przemyśle rozrywkowym.

NASZ KAMPUS

Kampus zajmuje obecnie ponad 250 000 stóp kwadratowych powierzchni w samym sercu Hollywood w Kalifornii z obiektami instruktażowymi znajdującymi się w zabytkowym budynku RCA (6363 Sunset Boulevard), kultowym teatrze Ivar (1605 Ivar Avenue), profesjonalnej jakości studiach nagraniowych w Los Angeles. Angeles Recording School (6690 Sunset Boulevard), a główna siedziba przy 6353 Sunset Boulevard, Hollywood, CA, 90028.

Lokalizacje

  • Los Angeles

    The Los Angeles Film School 6363 Sunset Bo Hollywood, 90028, Los Angeles

pytania