Keystone logo
Lander University

Lander University

Lander University

Wstęp

Założona w 1872 roku, Lander University jest koedukacyjny, state-assisted, wszechstronna, regionalnym, czteroletni uniwersytet w Greenwood, SC Z około 2700 studentów, Lander zapewnia wyjątkowe możliwości edukacyjnych w swoich tradycyjnych sztuk wyzwolonych i programów naukowych i programów zawodowych w biznesie, edukacji i pielęgniarstwo.

Misja

Opierać się na przekonaniu, że edukacja jest siłą wyzwalającą, która umożliwia indywidualne żyć znaczącej aktywności osobistej satysfakcji, i służbę innym jako sąsiad i obywatela, Lander Uniwersytet wybrał nauczanie i uczenie się, jak jej główne obawy i zapewniając pełną wyzwań edukacji dla wykwalifikowanych studentów jak jego misji.

Poprzez swoje programy sztuk wyzwolonych i jej zawodowych szkół biznesu, edukacji i opieki, Uniwersytet oferuje studia licencjackie program, który łączy w sobie szeroką edukację liberalną z wyspecjalizowanymi Badanie prowadzi albo do natychmiastowego zastosowania w karierze lub bardziej zaawansowane badania.

Licencjackich programy zapewnienia możliwości dla studentów, aby osiągnąć kompetencje w poważnej dyscypliny oraz badać szeroki podstawy programowej zaprojektowany, aby pomóc im w rozwijaniu zdolności (1) do zbierania i krytycznego analizowania informacji z różnych dziedzin oraz do wykorzystania tych informacji w postaci podstawą uzasadnionych wyroków i skuteczne rozwiązywanie problemów, (2) do syntezy różnorodnych idei i informacji, oraz (3), aby zrozumieć i przekazać idee wyraźnie.

W uzupełnieniu do swoich programów studiów, Lander zapewnia ograniczoną liczbę programów magisterskich oraz studiów podyplomowych, które reagują na krytyczne potrzeby natychmiastowego regionu i państwa. Drugoplanowy Uczelni jako instytucji nauczania i uznając, że stypendium jest niezbędne do ustanowienia i utrzymywania doskonałości nauczania, Lander wydziału angażują się w działalność naukowych i twórczych właściwych dla swoich dziedzinach nauczania. Ponadto wydział i pracownicy uznają odpowiedzialność lądownika dla publiczności i dla lokalnej gospodarki; Dlatego uniwersytet służy jako centrum intelektualnego i kulturalnego oraz współpracuje z różnymi agencjami, szkół i firm.

Uniwersytet, położony w pobliżu centrum Greenwood, South Carolina małego miasta, łączy miejskiego z wiejskim i tradycyjne z nowoczesnymi funkcjami. Dumna ze swojej tożsamości jako małego, student-centered publicznego czteroletnim uczelni z pielęgnowanie środowiska edukacyjnego, Lander jest zobowiązana do stopniowego wzrostu, ale ograniczonego do wielkości około 3300-3500 studentów. Ponieważ sukces studenta zależy w dużej mierze od gotowości, Uniwersytet zastrzega wstęp do tych studentów, którzy mogą wykazać odpowiednie przygotowanie do szkolnictwa wyższego za pośrednictwem przewidywanym GPA lub przez poprzedniego sukcesu w innej instytucji policealnej.

Podczas Lander służy głównie studentów z obszaru siedem okręgowego (Greenwood, Laurens, Edgefield, Abbeville, McCormick, Newberry, a Saluda) i odzwierciedla różnorodność demograficzną tego okręgu, to stara się wyciągnąć uczniów z każdego regionu South Carolina, jak również z inne Zjednoczonych i innych krajach, ponieważ zróżnicowany geograficznie populacji lepiej służy interesom edukacyjne wszystkich uczniów uczestniczących. Lander głównie przyciąga wykwalifikowanych tradycyjnych studentów w pełnym wymiarze godzin, ale również z zadowoleniem nietradycyjnych i studentów zaocznych.

Zaangażowanie Lander Uniwersytetu powiększenia szans edukacyjnych tych różnych okręgach odzwierciedla przekonanie, że obywatele wolnego społeczeństwa mają prawo do świadczeń Wzbogacanie wyższych.

Zatwierdzone przez Lander Uniwersyteckiego Wydziału: 19 marca 1997 Zatwierdzone przez Lander Uniwersytetu Kuratorium: 20 marca 1997 Zatwierdzony przez Komisję South Carolina o szkolnictwie wyższym: 09 październik 1997

Skuteczność instytucjonalne

Lander Uniwersytet zobowiązuje się do kompleksowego programu skuteczności instytucjonalnej: celowe, systematyczne i analityczne i trwający proces zbierania, analizowania i podejmowania decyzji na podstawie danych i informacji związanych z celami każdej jednostki i Uniwersytetu.

Test Urząd oceny instytucjonalnej i skuteczności jest odpowiedzialny za koordynację oceny i sprawności instytucjonalnej wysiłki wszystkich jednostek w Uniwersytecie, w tym jednostek naukowych i wsparcia. Plan strategiczny Cele Zgłoś Karta jest zwieńczeniem rocznej, Uniwersytet całego wysiłku, aby ustalić, w jakim stopniu cele planu strategicznego, określone przez Kuratorium, są osiągane.

Lander University jest akredytowany przez Komisję w kolegiach Towarzystwa Południowego Colleges and Schools (SACSCOC) o udzieleniu matury i magisterskich.

Lądownik University Story

Lander Uniwersytet został założony jako kolegium dla kobiet przez Metodystyczny duchownego Samuela Lander w 1872 roku, jako Williamston Kobieta College w Williamston, Karolina Południowa. Pozostał prywatną instytucję do 26 lat.

W 1898 roku uczelnia uzyskała poparcie Karoliny Południowej Konferencji Episkopatu Kościół Metodystyczny, South. W 1904 roku uczelnia została przeniesiona do Greenwood, SC, i został przemianowany Lander College na cześć jej założyciela.

Mężczyźni zostali przyjęci w 1943 roku, a instytucja jest teraz całkowicie koedukacyjne.

W 1948 roku, kiedy Konferencja Metodystów, zgodnie z polityką konsolidacji wysiłków edukacyjnych, postanowił zakończyć wsparcie Lander College, zainteresowani obywatele Greenwood utworzona landów Fundacji nonprofit korporacji lub dzierżawionymi kolegium z kościoła.

W 1951 roku powiat Greenwood otrzymał nazwę College i mienia z konferencji metodystów. South Carolina Walne Zgromadzenie stworzył Hrabstwo Greenwood Komisji Edukacji, znany jako Lander Foundation, który ma służyć jako Rewizyjnej do Kolegium. Lander tym samym stał się jedynym czteroletniego college'u sztuk wyzwolonych w Stanach Zjednoczonych, które mają być kontrolowane i finansowane przez samorząd powiatowy.

W dniu 1 lipca 1973 roku Lander College znalazł się pod kontrolą Rady Powierniczej State College of South Carolina, co Lander stanem wspomaganiem College. College Board State of Trustees regulowane Lander, College of Charleston i Francis Marion College. Efektywna 01 lipca 1988, zarządzanie Lander został przysługuje Lander College Kuratorium.

W dniu 1 lipca 1992 roku, w wyniku działania Rady Fundacji, instytucja stała Lander University.

Uniwersytet został doręczony przez dwunastu prezydentów: Samuel Lander (1872-1904); John O. Willson (1904-1923); B. Rhett Turnipseed (1923-1927); RH Bennett (1927-1932); John W. Speake (1932-1941); John Marvin Rast (1941-1948); Boyce M. Grier (1948-1966); Don E. Herd, Jr. (1966-1973); Larry A. Jackson (1973-1992); William C. Moran (1992-2000); Daniel W. Ball (2000-2015); Richard E. Cosentino (2015-obecnie).

Lander Uniwersytet subskrybuje polityki równego wykształcenia i zatrudnienia szans dla wszystkich.

Lądownik Fundacja

Od momentu powstania w 1948 roku, Lander Fundacja odegrała znaczącą rolę w życiu Lander University. Od 25 lat Fundacja była rada tworzenie polityki z Uniwersytetu. Kiedy Lander przeniesiona z prywatnego do pomocy państwa w 1973 roku Fundacja Lander została przekształcona w niezależną organizacją non-profit działającej wyłącznie w celu wsparcia krajów związkowych.

Jako instytucja publiczna, Lander Uniwersytet otrzymuje fundusze państwowe, aby upewnić się, że uczniowie są z silnym, kształcenia podstawowego. Lander jest jednak zobowiązana do oferowania edukacji, która wykracza poza podstawy.

Przyjaciele Lander, którzy podzielają tę wizję pomagają zapewnić, za pośrednictwem Fundacji Lander, finansowania, który sprawia, że ​​różnica między bardzo dobrym wykształceniem i jedna, która jest naprawdę doskonała.

Czyni różnicę, to znaczy to, co są o Uniwersytet Lander i landów Foundation.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Greenwood

    Lander University 320 Stanley Ave. Greenwood, SC 29649-2099, , Greenwood

    pytania