Keystone logo
Langston University

Langston University

Langston University

Wstęp

Witamy w Szkole Biznesu Langston University . Jesteśmy akredytowani na szczeblu krajowym przez Radę Akredytacyjną Szkół i Programów Biznesu (ACBSP) i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie w Langston było przyjemne i korzystne dla Twojej przyszłej kariery. Misją School of Business jest zapewnienie studentom bezpośredniego kontaktu z praktykami biznesowymi i teorią, które wyposażą ich w umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości w świecie biznesu.

Szkoła zapewnia uczniom jasny zestaw oczekiwań dotyczących etycznego i zawodowego zachowania poprzez program nauczania, który wystawia uczniów na sensowne zastosowania w świecie rzeczywistym. Studenci School of Business mają kilka opcji studiów, w tym: rachunkowość, zarządzanie biznesem, informatykę i magister przedsiębiorczości.

School of Business oferuje również możliwość ukończenia studiów online studentom, którzy ukończyli 60 godzin. Zachęcam do skorzystania z wielu zasobów, które oferuje Langston University . Jestem przekonany, że lata spędzone w School of Business okażą się satysfakcjonujące.

Lokalizacje

  • Langston

    Sammy Davis Junior Drive,701, 73050, Langston

    pytania