Keystone logo
© Penn State Great Valley
Lawrence University

Lawrence University

Lawrence University

Wstęp

Najwyżej oceniane prywatne doświadczenie w sztuce liberalnej

Lawrence University to najwyższej klasy prywatna uczelnia sztuk pięknych i konserwatorium muzyki poświęcone wyłącznie kształceniu licencjackiemu. Znajdująca się w przyjaznym środkowo-zachodnim stanie Wisconsin, z 15% z 1500 studentów z ponad 50 krajów poza Stanami Zjednoczonymi, społeczność Lawrence jest jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie w kraju. Dumny członek kolegiów, które zmieniają życie organizacji, Lawrence poświęcony jest zaangażowanemu podejściu edukacyjnemu, które rozwija umiejętności wysoko cenione przez szkoły wyższe i pracodawców.

Programy

  • Bachelor of Arts z 44 kierunkami studiów
  • Bachelor of Music z 4 kierunkami ogólnymi i dwoma obszarami nacisku
  • 5-letni podwójny tytuł licencjata sztuki i licencjat z muzyki

Zaangażowana nauka w Lawrence

Zaangażowane uczenie się wymaga trudnych i znaczących osobistych doświadczeń edukacyjnych z wykładowcami i rówieśnikami w rozmiarach klasowych średnio 15 uczniów. Te aktywne umiejętności odkrywania, debatowania, badania i tworzenia przygotują cię do adaptacji i rozwoju w ciągle zmieniającym się świecie.

W Lawrence nasi 1500 uczniowie pochodzą z największych miast świata i najmniejszych miast, tworząc spójną wspólnotę mieszkaniową w przyjaznym i bezpiecznym mieście. Studenci Lawrence są zróżnicowani naukowo, społecznie, kulturowo i ekonomicznie. Są inteligentne, przyjazne i rozwijają się dzięki współpracy.

Poza głównym kampusem Lawrence oferuje doświadczenia kampusu w naszym spokojnym kampusie Bjorklunden o powierzchni 441 akrów, rekolekcje zaledwie 160 km na północny wschód od Appleton i nasze londyńskie centrum, położone w samym sercu Londynu w Wielkiej Brytanii, jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Appleton

    711 E. Boldt Way, , Appleton

pytania