Keystone logo
Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Wstęp

Lewis & Clark to prywatna instytucja o publicznym sumieniu, kampus mieszkaniowy o zasięgu globalnym. Studenci i wykładowcy we wszystkich trzech szkołach Lewis & Clark - licencjackim College of Arts and Sciences, Graduate School of Education and Counseling oraz School of Law - podążają nowymi drogami poznawania, łącząc klasyczne liberalne nauczanie z pionierską współpracą.

Nasi uczniowie reprezentują następne pokolenie globalnych myślicieli i liderów, nie bojących się odrzucić konwencjonalnego myślenia, obywatelskiego samozadowolenia i przestarzałych uprzedzeń. Jednak cenią to, co oferuje Lewis & Clark: edukację zbudowaną na podstawie sprawdzonych w czasie elementów uważnych studiów, oryginalnych badań i ożywionej debaty.

Co więc sprawia, że doświadczenie naszych uczniów jest wyjątkowe? Co powiesz na inspirujące piękno naszego naturalnego otoczenia, na 137 akrach zalesionych na południowo-zachodnich wzgórzach Portland. Albo nasza bogata historia i nasza różnorodna, wielokulturowa teraźniejszość. Lub nasze zaangażowanie w interdyscyplinarną naukę akademicką, a także zaangażowanie społeczności w Portland i na całym świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Portland

    South Palatine Hill Road,615, 97219, Portland

    pytania