Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

Wstęp

LIBF to szanowana nazwa w brytyjskiej edukacji od ponad 140 lat. Zapewniają kursy licencjackie, magisterskie i MBA dla studentów z Wielkiej Brytanii i zagranicy, w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Jako mniejsza instytucja szkolnictwa wyższego z kadrą składającą się ze specjalistów z branży, LIBF jest idealnie przygotowana, aby pomóc Ci w Twojej karierze zawodowej – pomogła w tym tysiącom studentów na całym świecie.

Ich kursy zapewniają umiejętności potrzebne do kariery w biznesie, zarządzaniu, nauce o danych i finansach, z silnym naciskiem na praktyczne umiejętności zaczerpnięte z rzeczywistych studiów przypadków. Ponadto LIBF oferuje zasoby, takie jak kanały podcastów obejmujące najnowsze wiadomości, porady zawodowe i wywiady z czołowymi postaciami świata finansów i biznesu, a także bezpłatne sesje webinarowe.

Co to jest nauka na odległość?

Kształcenie na odległość umożliwia studentom z zagranicy i Wielkiej Brytanii studiowanie w celu uzyskania stopnia LIBF w 100% elastycznie i w 100% online. Studiowanie we własnym tempie pozwala studentom łączyć studia z pracą w pełnym wymiarze godzin lub innymi zobowiązaniami.

Dlaczego warto studiować w LIBF?

LIBF ma reputację doskonałego nauczania spełniającego praktyczne potrzeby. Studiując u nich, będziesz uczyć się od naukowców, którzy odnieśli sukces w karierze – doświadczonych liderów branży, którzy podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami, aby wzbogacić Twoją naukę. Dołączając do LIBF, dołączasz do globalnej społeczności profesjonalistów i absolwentów, którzy mogą pomóc Ci na każdym etapie Twojej kariery.

Jaka jest historia LIBF?

Jeszcze w 1879 r. nie było żadnych kwalifikacji dla pracowników banków i bardzo mało możliwości rozwoju. Zjednoczona potrzebą profesjonalnego uznania ich umiejętności i doświadczenia, niewielka grupa bankowców założyła pierwszy Instytut Bankowców w Anglii i Walii, który później stał się LIBF.

Dziś LIBF zapewnia studentom na całym świecie wszystko, czego potrzebują, aby elastycznie uczyć się online, w dowolnym miejscu i jest jedyną profesjonalną organizacją na świecie z uprawnieniami do nadawania stopni naukowych. Mają globalną społeczność studentów i absolwentów z ponad 120 krajów.

Korzyści płynące z nauki z LIBF

Całkowicie elastyczna nauka

Dostosuj naukę do swojego życia, ale ucz się w uporządkowany sposób, korzystając z elastycznego podejścia online z pełnym wsparciem ze strony wykładowców i korepetytorów. Ucz się w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin – we własnym tempie, w pełni online, w dowolnym miejscu.

Ponad 140 lat doświadczenia

Ulepsz swoją wiedzę fachową o umiejętności przyszłości. Aby pomóc Ci odnieść sukces i rozwijać karierę, LIBF łączy długą historię edukacji w zakresie finansów, biznesu i bankowości z najnowocześniejszą internetową platformą edukacyjną.

Innowacyjna spersonalizowana nauka

Ucz się na własnych warunkach. Zdobądź umiejętności, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i osiągnąć swoje ambicje. Będziesz mieć wsparcie, a także dostęp do zaawansowanych cyfrowych narzędzi do nauki i praktycznej wiedzy z życia wziętej.

Nagradzanie ambicji

Nauka online to niedroga, dostosowana opcja, która pasuje do Twojego stylu życia. Opłaty za stopnie naukowe LIBF online są rozłożone na czas trwania wybranego programu, co ułatwia zarządzanie finansami.

Kursy online LIBF

LIBF oferuje osiem programów studiów online: cztery licencjackie, trzy magisterskie i MBA. Niezależnie od tego, czy studiujesz w pełnym, czy w niepełnym wymiarze godzin, możesz skorzystać z elastycznych opcji płatności i podzielić opłaty na wybrany czas trwania studiów. Jako student zagraniczny możesz kwalifikować się do 60% zniżki na czesne.

Kursy licencjackie

 • BSc (z wyróżnieniem) Zarządzanie przedsiębiorstwem (całkowity koszt 10 403 GBP lub 1734 GBP rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)
 • BSc (z wyróżnieniem) Informatyka (całkowity koszt 10 403 GBP lub 1734 GBP rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)
 • BSc (z wyróżnieniem) Data Science (całkowity koszt 10 403 GBP lub 1734 GBP rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)
 • BSc (z wyróżnieniem) Zarządzanie międzynarodowe (całkowity koszt 10 403 GBP lub 1734 GBP rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)

Studia magisterskie i MBA

 • Magister sztucznej inteligencji (koszt 2681 funtów rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)
 • Magister Data Science (koszt 2681 GBP rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)
 • Magister zarządzania (koszt 2681 funtów rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)
 • MBA (koszt 2819 funtów rocznie w niepełnym wymiarze godzin II)

* Ceny obejmują stypendium.

** Ceny zaczynają się od, w celu spersonalizowanej oferty skontaktuj się z instytucją.

*** Dodatkowe rabaty są dostępne w przypadku płatności rocznej lub pełnej.

Czas trwania kursów

Studenci mogą brać udział w kursach online LIBF w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Podczas gdy okres studiów licencjackich trwa trzy lata, istnieją dwie elastyczne opcje studiów w niepełnym wymiarze godzin trwające cztery lub sześć lat. Podobnie okres studiów w pełnym wymiarze godzin dla ich studiów magisterskich i MBA wynosi 12 miesięcy, ale można je studiować w niepełnym wymiarze godzin przez 18 miesięcy lub dwa lata.

Rekrutacja

Studia licencjackie:

 • 2 przedmioty na poziomie A lub równoważnym. Matematyka GCSE i język angielski, klasa C (4) lub wyższa
 • Język angielski: poziom IELTS 6 lub wyższy, bez elementu poniżej 5,5 (lub równoważny)
 • Doświadczenie zawodowe można uznać za alternatywę dla kwalifikacji akademickich.

Studia magisterskie i MBA:

 • Stopień z wyróżnieniem niższy drugiej klasy (stopień C lub 50-59%) i wyższy lub równoważny - od uznanej instytucji. Kwalifikacje zagraniczne będą musiały zostać zweryfikowane za pośrednictwem ECCTIS (UK ENIC)
 • Język angielski: poziom IELTS 6.5 lub wyższy, bez elementu poniżej 6.0 (lub równoważny)
 • Doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem, ale można je rozważyć jako alternatywę dla kwalifikacji akademickich.

Wymagania w języku angielskim

 • IELTS: Poziom 6 lub wyższy
 • TOEFL: minimum 80 punktów
 • Trinity College ISE: ISE III na poziomie minimalnym. Należy pamiętać, że wyniki akademickie Trinity College ISE są ważne tylko przez dwa lata.
 • Test Duolingo z języka angielskiego: minimum 95 punktów. Weź udział w internetowym teście z języka angielskiego Duolingo. Zajmuje to tylko 45 do 60 minut, a wyniki otrzymasz w ciągu dwóch dni. Następnie możesz wysłać swój certyfikat do LIBF
 • Certyfikat Cambridge: ogólna ocena co najmniej B.

Stypendia i Finansowanie

LIBF jest zarejestrowanym dostawcą w Biurze ds. Studentów.

Studenci zagraniczni mogą otrzymać do 60% zniżki na czesne. "

Lokalizacje

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  pytania