Keystone logo
Lincoln Memorial University

Lincoln Memorial University

Lincoln Memorial University

Wstęp

Ukochany szesnasty prezydent naszego narodu, Abraham Lincoln, pochodził z sąsiedniego Kentucky. Ale możesz nie wiedzieć, że wyobrażał sobie „wspaniały uniwersytet dla ludzi z tego obszaru” tutaj, w Cumberland Gap. Sto czterdzieści lat później Lincoln Memorial University jest spadkobiercą tej wizji i jesteśmy bardzo dumni, że nosimy jego imię i przyjmujemy jego dziedzictwo.

Położony w dziewiczym paśmie Appalachów, główny kampus LMU w Harrogate w stanie Tennessee jest zarówno malowniczy, jak i historyczny. Około 55 mil na północ od Knoxville w stanie Tennessee jesteśmy doskonale przygotowani do oferowania edukacji w zakresie sztuk wyzwolonych. Główny kampus pełen zajęć dla studentów mieszkających na stałe i 11 rozbudowanych miejsc w okolicznych obszarach, LMU zapewnia doświadczenia edukacyjne dostosowane do Twojego życia. Dzięki ponad 30 kierunkom akademickim, od rachunkowości po biologię przyrody i rybołówstwa, sukces jest w Twoim zasięgu.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Harrogate

    Cumberland Gap Parkway,6965, 37752, Harrogate

pytania