Keystone logo
Loras College

Loras College

Loras College

Wstęp

O Lorasie

Bogata historycznie, wymagająca akademicko, skoncentrowana na wierze, stymulująca społecznie – to Loras College .

Odnosząc bogatą tradycję sztuk wyzwolonych do zmieniającego się świata, Loras College stara się rozwijać aktywnych uczniów, refleksyjnych myślicieli, decydentów etycznych i odpowiedzialnych współpracowników w ich różnorodnych rolach zawodowych, społecznych i religijnych. Mieszczący się na bezpiecznym, malowniczym kampusie położonym wysoko nad majestatycznymi urwiskami rzeki Missisipi w Dubuque w stanie Iowa, Loras College oferuje szeroki wachlarz programów akademickich, oferty pozalekcyjne i możliwość rozwoju osobistego.

Z dumą powitamy Cię w naszym gronie lojalnych Duhawków, którzy na zawsze będą nazywać nasz kampus Dubuque domem. Dubuque otrzymał wiele nagród i jest dumnie rozpoznawany w kraju i w kraju.

Misja

Loras, jako katolicka uczelnia sztuk wyzwolonych, tworzy społeczność aktywnych uczniów, myślicieli refleksyjnych, decydentów etycznych i odpowiedzialnych współpracowników w różnych rolach zawodowych, społecznych i religijnych.

Wizja

Loras będzie wyróżniał się w rozwijaniu pryncypialnych myślicieli i troskliwych profesjonalistów w tradycji katolickiej i sztuk wyzwolonych.

Pro Deo i Patria!

Motto Loras College zwięźle określa cel społeczności Loras College . Staramy się spełniać wolę Boga, pomagając uczniom stać się obywatelami świata i osiągnąć ich ostateczny cel, jakim jest jedność z Bogiem. Społeczność Loras College wyznaje podstawowe wartości, które definiują sposób, w jaki pracujemy, zachowujemy się i utrzymujemy relacje z innymi. Prawda, szacunek, odpowiedzialność, doskonałość i obsługa.

Podsumowanie celów

 • Wspieraj aktywne, zintegrowane środowisko uczenia się, które rozwija społeczność uczonych
 • Wyostrz nasze skupienie jako katolickiej instytucji diecezjalnej
 • Rzucaj wyzwanie i wspieraj studentów, aby stali się zaangażowanymi członkami społeczności i odpowiedzialnymi obywatelami kampusu
 • Utrzymuj pozycję liderów w integracji technologii i uczenia się
 • Wzmocnij rekrutację i popraw retencję
 • Wzmocnienie sytuacji finansowej i zarządzania zasobami uczelni
 • Wzmacniać i rozszerzać relacje i komunikację z okręgami wyborczymi Kolegiów
 • Poszerzyć nasze rozumienie godności ludzkiej, szczególnie w odniesieniu do różnorodności i płci

Tożsamość katolicka: nasze przywiązanie do katolickiej tradycji intelektualnej

Loras College to katolickie, diecezjalne kolegium, wyraźnie ukierunkowane na promowanie służby zarówno Kościołowi, jak i światu poprzez zachęcanie wszystkich członków społeczności do rozwijania ich „różnorodnych ról zawodowych, społecznych i religijnych”. Kolegium stara się być wspólnotą demonstrującą najwyższe standardy katolickiej tradycji intelektualnej i zapraszającą wszystkich ludzi do dialogu w celu promowania podstawowych wartości prawdy, szacunku, odpowiedzialności, doskonałości i służby.

Różnorodność ma znaczenie

 • Różnorodność ma znaczenie w Loras College , ponieważ jesteśmy integrującą społecznością ludzi z wielu środowisk i doświadczeń
 • My, społeczność Loras College , staramy się ucieleśniać gościnność społeczną, intelektualną i kulturową, w której w dyskursie obywatelskim można wyrażać i badać wiele punktów widzenia.
 • Głosimy tę wizję jako instytucję zakorzenioną w tradycji katolickiej, która swoją moralną wizję społeczeństwa stawia na godności człowieka. Wszystkie osoby ludzkie mają wrodzoną godność, ponieważ wszyscy są stworzeni na obraz Boga; dlatego działamy tak, aby traktować wszystkie osoby z szacunkiem.
 • Pragniemy być społeczeństwem opartym na prawdzie, sprawiedliwości, miłości i wolności. Jako solidarni sąsiedzi działamy na rzecz sprawiedliwego traktowania wszystkich osób.
 • Pragniemy urzeczywistniać nasze przekonanie, że autentyczna jedność jest zakorzeniona i wyrasta z naszej różnorodności i dlatego dążymy do stworzenia możliwości przyjęcia i budowania aktywnych relacji wspólnotowych, w których wszystkie jednostki mogą się rozwijać.
 • Pragniemy, aby wyrażanie naszych ideałów różnorodności było płynne i stale ewoluowało. W wyniku naszego stałego zaangażowania w te wartości, nasze przeżywane doświadczenie różnorodności nie jest statyczne, ale jest dynamicznym i żywym świadectwem ludzkiej godności.

Lokalizacje

 • Dubuque

  Loras College 1450 Alta Vista St, Dubuque, IA 52001, , Dubuque

pytania