Keystone logo
Los Angeles Pacific College

Los Angeles Pacific College

Los Angeles Pacific College

Wstęp

Los Angeles Pacific College (LAPC), 3325 Wilshire Blvd. Suite 550, Los Angeles, CA 90010, została założona w 1993 r. Od 2004 r. Instytucja jest korporacją S działającą pod nazwą prawną Los Angeles Pacific College .

LAPC otrzymała zgodę na prowadzenie działalności jako instytucja przyznająca stopnie naukowe w ramach California State Bureau for Private Postsecondary Education (BPPE) zgodnie z sekcją 94900 California Education Code. Ta instytucja jest prywatną instytucją zatwierdzoną do działania przez California Bureau for Private Postsecondary Education. Zgoda na prowadzenie działalności oznacza, że instytucja spełnia minimalne standardy zawarte w ustawie California Private Postsecondary Education Act z 2009 r. (Z późniejszymi zmianami) oraz w dziale 7.5 tytułu 5 Kalifornijskiego Kodeksu Przepisów.

LAPC stale modyfikuje i ulepsza swój program nauczania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom potencjalnych studentów i pracodawców. Wspierając ich rozwój umiejętności, LAPC przygotowuje swoich studentów do zaspokojenia potrzeb amerykańskich przedsiębiorstw i branż, w których mogą oni przynosić korzyści zarówno innym, jak i sobie.

Lokalizacje

  • Los Angeles

    Wilshire Boulevard,3325, 90010, Los Angeles

    pytania