Keystone logo
Luther College

Luther College

Luther College

Wstęp

Założony w 1861 roku przez norweskich imigrantów, Luter ceni swoje dziedzictwo, tak samo jak ceni różnorodność swoich studentów, pracowników i wykładowców, którzy wywodzą się z wielu wyznań i dziedzictwa.

Uczelnia stara się, aby Luther był dostępny dla wszystkich studentów, oferując stypendia, pomoc opartą na potrzebach, naukę pracy i programy pożyczkowe.

Luther oferuje ponad 60 kierunków i programów przedprofesjonalnych prowadzących do uzyskania tytułu licencjata. Filozofia nauczania uczelni podkreśla powiązania między dyscyplinami. Jego przemyślany i rygorystyczny program nauczania wykracza poza bezpośrednie interesy w kierunku zaangażowania w szerszym świecie. Takie podejście do edukacji pomaga Lutherowi znaleźć się na najwyższym szczeblu krajowych uczelni sztuk wyzwolonych w przewodniku uniwersyteckim US News and World Report.

Luther jest instytucją Phi Beta Kappa, zaszczytem należącym tylko do 10 procent szkół wyższych i uniwersytetów, a jej absolwenci regularnie zdobywają nagrody, takie jak stypendia Fulbrighta, Rhodesa, Goldwatera i NCAA Postgraduate.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Decorah

    College Drive,700, 52101, Decorah

    pytania