Keystone logo
Lycoming College

Lycoming College

Lycoming College

Wstęp

Lycoming College cieszy się obecnym statusem krajowej uczelni sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych głównie dlatego, że jej liderzy pozostali wierni tradycji ustanowionej przez jej założycieli, wierząc, że najlepszym przygotowaniem, jakie osoba może mieć do szczęśliwego i udanego życia, jest czas spędzony na studiowaniu liberałów. sztuka i nauka.

Lycoming College zasadę, że edukacja w zakresie sztuk wyzwolonych stanowi doskonałą podstawę świadomego i produktywnego życia. W konsekwencji tytuł licencjata (Bachelor of Arts lub Bachelor of Science) jest przyznawany uczniowi, który ukończył program edukacyjny obejmujący dwie zasady liberalnej edukacji artystycznej, znane jako dystrybucja i koncentracja.

Celem zasady rozpowszechniania jest zapewnienie, aby uczeń osiągnął szeroki zakres intelektualny poprzez studiowanie sztuk pięknych, nauk humanistycznych, matematyki, nauk przyrodniczych i społecznych oraz języków nowożytnych lub starożytnych i ich literatury. Celem zasady koncentracji jest zapewnienie głębi uczenia się poprzez ukończenie programu studiów w każdej dyscyplinie lub obszarze tematycznym zwanym głównym. Efektem obu zasad jest przekazywanie wiedzy, inspirowanie do dociekań i zachęcanie do twórczego myślenia.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Williamsport

    College Place,One, 17701, Williamsport

    pytania