Keystone logo
Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Wstęp

Manipal Academy of Higher Education, Dubai Campus to kampus oddziałowy MAHE (uważany za uniwersytet) w Manipal w Indiach z ponad 64-letnim dziedzictwem; Ponad 400 000 absolwentów i największy prywatny uznawany za uniwersytet w kraju, który każdego roku akademickiego zapisuje ponad 28 000 studentów z 23 dyscyplin.

Manipal University ma teraz swoją obecność w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2000 roku. Obecnie kształci ponad 1800 studentów z ponad 40 krajów na całym świecie i jest indyjskim uniwersytetem multidyscyplinarnym w regionie.

MAHE Dubai przeniosło się do swojego kultowego nowoczesnego kampusu we wrześniu 2011 roku. Rozciągający się na ponad 750 000 stóp kwadratowych teren zabudowany może pomieścić ponad 5000 studentów. Oprócz współczesnych, specjalnie zaprojektowanych klas, nowy kampus w Dubai International Academic City (DIAC) mieści najnowocześniejsze laboratoria w inżynierii, zarządzaniu, biotechnologii i technologii informatycznej, a także jest domem dla jednych z najlepszych w regionie studiów i warsztatów dla programów w mediach i komunikacji oraz aranżacji wnętrz.

W kampusie znajduje się również rozległa biblioteka, kafeteria, bogate zaplecze sportowe wewnątrz i na zewnątrz, w tym tor lekkoatletyczny, korty tenisowe, siłownia oraz centrum fitness i centrum rekreacji dla chłopców i dziewcząt. Cały kampus jest wyposażony w Wi-Fi.

Poza pracownikami akademickimi studenci MU w Dubaju mają dużą ekspozycję na zajęcia pozalekcyjne, zajęcia sportowe i inne wydarzenia kulturalne.

Powody, dla których warto wybrać program licencjacki w MAHE Manipal, kampus w Dubaju

 • Wysoce doświadczeni i wybitni wydziały - ponad 60 lat doskonałości
 • Program zorientowany na aplikacje i dostosowane do przemysłu
 • Dedykowane komórki docelowe i usługi wsparcia
 • Najlepsze w swojej klasie laboratoria i urządzenia
 • Rozszerzona globalna współpraca i partnerstwo akademickie
 • Rozbudowane obiekty sportowe na zewnątrz i wewnątrz
 • Studenci z 40 krajów

Zaświadczenie

„Podczas mojej międzynarodowej wizyty akademickiej w Wietnamie mogłem lepiej odkrywać siebie jako osobę i przekraczać własne granice”.
Bhavana
Alumni Manipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

„To miłe miejsce do poznawania ludzi z różnych zakątków świata”.
Prashid Poonith
StudentManipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

„Doświadczenie, które otrzymałem podczas pracy w klubach studenckich tutaj, starając się osiągnąć realistyczne cele, wydobyło we mnie to, co najlepsze”.
Alex Anto
AlumniManipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

„MAHE Dubai stało się domem z dala od domu. Uwielbiam zajęcia i to, jak moi profesorowie naprawdę interesują się każdym uczniem”.
D'Atra Monroe
Student Manipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

Lokalizacje

 • Dubai

  G04,Dubai International Academic City (DIAC) PO Box 345050, , Dubai

  pytania