Keystone logo
Mansfield University

Mansfield University

Mansfield University

Wstęp

Uniwersytet w Mansfield w Pensylwanii z zadowoleniem przyjmuje!

Założona w 1857 roku, Uniwersytet Mansfield Łączy w sobie najlepsze cechy małej uczelni artystycznej z zasobami wszechstronnego uniwersytetu publicznego. Obecnie rejestrujemy się 2000 studentów Kto może wybrać 40 stopni programów i 47 drobnych programów. Nasz stosunek studentów do uczelni wynosi 16: 1. Ze względu na małe rozmiary nasi uczniowie otrzymują indywidualną uwagę i ściśle współpracują z ich profesorami z zakresu badań i innych projektów. Poza klasą, studenci mogą wybierać spośród ponad 100 klubów i organizacji I uczestniczyć w sportach podmiejskich lub dołączać do naszych drużyn lekkoatletycznych.

Kampus

Nasz kampus znajduje się w pięknych górach Karkonoszy Północno-środkowej Pensylwanii, W obszarze odnotowanym ze względu na bezpieczeństwo, jakość życia i liczne możliwości rekreacyjne. W regionie znajduje się park stanowy i federalny, szlak kolejowy Pine Creek, a 50-kilometrowy wąwóz znany jako Wielki Kanion Pensylwania. Test Uniwersytet Jest godzinę na południe od regionu winnego Finger Lakes na północy stanu Nowy Jork, a duże miasta, takie jak Nowy Jork, Filadelfia i Waszyngton, są tylko autobusem! Zapraszamy studentów z całego świata, aby stały się częścią naszej tętniącej życiem i przyjaznej społeczności. Jeśli interesują Cię małe klasy, przyjacielscy profesorowie i indywidualna uwaga na bezpiecznym kampusie w pięknej części Stanów Zjednoczonych, wybierz Mansfield!

Mansfield University Centrum Współpracy Międzynarodowej i wymiany

Centrum Międzynarodowej Współpracy i Wymian Mansfield University służy jako centrum zasobów i uczenia się dla społeczności MU w celu promowania globalnych relacji, międzynarodowego zrozumienia i wrażliwości kulturowej. Jest to miejsce, w którym studenci międzynarodowi i krajowi spotykają się i podzielają podobieństwa i odkrywają różnice. Dla naszych studentów międzynarodowych stajemy się domem z dala od domu, a dla naszych studentów domowych stwarzamy okazję do nawiązania znajomości z całego świata. Dzięki programowi i usługom wielokulturowym dążymy do podniesienia poziomu doświadczeń międzynarodowych studentów podczas pobytu w Mansfield. Centrum Międzynarodowej Współpracy i Wymian Mansfield University ma na celu pomóc studentom międzynarodowym w następujących sprawach:

  • Proces przyjęć
  • Usługi wizowe
  • Zanik kulturowy
  • Uzyskanie ubezpieczenia społecznego i prawa jazdy
  • Programowanie kulturalne w terenie i poza kampusem
  • Możliwości rodzinne hosta
  • Międzynarodowe Orientacja Studentów

Lokalizacje

  • Mansfield

    North Hall, 5 Swan St., PA 16933, Mansfield

pytania