Keystone logo
Martin Methodist College

Martin Methodist College

Martin Methodist College

Wstęp

Martin Methodist College to czteroletnia szkoła sztuk wyzwolonych związana z Konferencją Zjednoczonego Kościoła Metodystów w Tennessee.

Dzięki historycznemu kampusowi zlokalizowanemu w Pulaski w stanie Tennessee, na pięknych wzgórzach południowego środkowego Tennessee, Martin Methodist College jest wygodny zarówno do Nashville (70 mil na północ), jak i Huntsville w Alabamie (40 mil na południe).

Martin Methodist oferuje różnorodne programy certyfikatów, dyplomów i stopni naukowych. Nasze programy zapewniają szkolenia w dziedzinach akademickich, zawodowych i technicznych, od podstawowych umiejętności czytania i pisania po stopnie uniwersyteckie. Każdy stopień, dyplom lub certyfikat ma określone kryteria, które należy spełnić na akceptowalnym poziomie.

Dowiesz się od troskliwych wykładowców, którzy odbyli szkolenie na uniwersytetach takich jak Vanderbilt, Harvard, Yale, Arkansas, Indiana, Manchester, Mississippi State, Teksas i Rochester. Nasze zajęcia są małe, abyście mogli się poznać ze swoimi profesorami. Oferujemy ponad 30 akademickich programów studiów prowadzących do uzyskania tytułu Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Business Administration i Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa. Nasze programy akademickie są oferowane w ramach biznesu, edukacji, nauk humanistycznych, matematyki i nauk ścisłych, pielęgniarstwa i nauk społecznych.

Martin Methodist College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges w celu nadawania stopni stowarzyszonych, stopni maturalnych i magisterskich z zarządzania biznesem.

Lokalizacje

  • Pulaski

    West Madison Street,433, 38478, Pulaski

    pytania