Keystone logo
Marymount California University

Marymount California University

Marymount California University

Wstęp

Marymount California University to katolicka instytucja, która przyjmuje studentów wszystkich wyznań i środowisk do wysokiej jakości edukacji opartej na wartościach. Promujemy podejście do uczenia się zorientowane na ucznia, które promuje rozwój całej osoby. Zainspirowani zakonnikami Najświętszego Serca Maryi, wzywamy naszych uczniów do prowadzenia życia w duchu przywództwa i służby.

Marymount California University wspiera swoich studentów poprzez program edukacyjny, który rozwija myślicieli pryncypialnych w tradycji katolickiej sztuki wyzwolonej. Promujemy otwarty i gościnny kampus, który rozwija umiejętności uczenia się przez całe życie. Pomagamy studentom osiągnąć ich cele w szkolnictwie wyższym. Dążymy do absolwentów, którzy ucieleśniają cnoty uczciwości, szacunku dla godności ludzkiej i zaangażowania na rzecz sprawiedliwości.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Rancho Palos Verdes

    Palos Verdes Drive East,30800, 90275, Rancho Palos Verdes

    pytania