Keystone logo
Maryville College

Maryville College

Maryville College

Wstęp

Maryville College jest idealnie położony w Maryville w stanie Tennessee, pomiędzy Parkiem Narodowym Great Smoky Mountains a Knoxville, trzecim co do wielkości miastem stanu. Znana z oferowania swoim studentom rygorystycznego i wysoce osobistego doświadczenia, Maryville College jest instytucją szkolnictwa wyższego o zasięgu ogólnokrajowym, która z powodzeniem łączy sztuki wyzwolone i przygotowanie zawodowe we współpracy z innymi. Założona w 1819 r. Maryville jest 12. najstarszą uczelnią na południu i utrzymuje związek z Kościołem Prezbiteriańskim (USA). Łączna liczba zapisów na semestr jesienny 2016 wynosi 1198.

Maryville College przygotowuje studentów do życia obywatelskiego i przywódczego, gdy rzucamy wyzwanie każdemu, by poszukiwał prawdy, wzrastał w mądrości, pracował dla sprawiedliwości i poświęcił życie twórczości i służby narodom świata.

Maryville College jest licencjatem, sztuką wyzwoloną, mieszkalną wiarą i nauką zakorzenioną w tradycji prezbiteriańskiej / reformowanej, służącą uczniom w każdym wieku i z różnych środowisk.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Maryville

    502 E. Lamar Alexander Pkwy, 37804, Maryville

pytania