Keystone logo
© Tufigno Photo Services
Malta College of Arts, Science and Technology

Malta College of Arts, Science and Technology

Malta College of Arts, Science and Technology

Wstęp

Przegląd

Założona w 2001 roku, Malta College of Arts, Science and Technology (MCAST) jest wiodącym w kraju instytucji kształcenia i szkolenia zawodowego. Poprzez nasze sześciu instytutów na Malcie i Gozo Campus, oferujemy 185 w pełnym wymiarze czasu, a ponad 300 zaocznych kursów zawodowych począwszy od certyfikatów na stopnie (MQF Level 1 do Level 6). Nasi uczniowie są przygotowani do pracy w różnych sektorach gospodarki lub dla szkolnictwa wyższego.

Ściśle współpracujemy z lokalnymi przemysłu, aby zapewnić, że wiedza, umiejętności i kompetencje w ramach naszego programu nauczania są właściwe i odpowiednie do dynamicznego i perspektywicznej gospodarki. Ten związek stymuluje sukces Kolegium - nasze programy są elastyczne, istotne i adekwatne do aspiracji naszych studentów i potrzeb przemysłu, które są stale się rozwija, aby sprostać wyzwaniom zmieniającej się gospodarce światowej.

Nowa struktura MCAST Skorzystać studentów

MCAST ma szeroki zasięg i unikalne kompetencje w kursach policealne oferujących sektor od poziomu 1 do poziomu 6. W ramach Malta Ram Kwalifikacji, MCAST zapewnia poziom 1 i 2, Programy dla studentów, którzy mogą mieć zostawił formalnego wykształcenia, bez formalnych kwalifikacji w celu pomagając im osiągnąć co najmniej poziom 3 kwalifikacje zawodowe, a być może nawet bardziej. MCAST również poziom 4 kursy dla studentów, którzy mogą chcieć wprowadzić zatrudnienia na poziomie technika lub którzy mogą aspirują do kontynuowania nauki na poziomie wyższym stopniu. Wreszcie MCAST oferuje kursy na poziomie 5 i 6, w którym uczniowie dążą do osiągnięcia pierwszego stopnia.

Wszystkie te różne poziomy są ważną i istotną część misji mcast jest. W celu wzmocnienia każdego z tych różnych poziomach, został on czuł, że struktura mcast potrzebuje do dalszego rozwoju w celu zaspokojenia w lepszy sposób na potrzeby naszych uczniów na różnych poziomach.

MCAST pozostanie jedna organizacja obejmuje wszystkie te poziomy i podkreślając możliwość jeden ciągły i silny szlaku między różnymi poziomami. W celu wzmocnienia jego nacisk na różne potrzeby studentów na tych różnych poziomach, MCAST wprowadzi trzy uczelnie pod parasolem mcast czyli Fundacja Kolegium, Technical College i University College.

Fundacja Kolegium

Fundacja Szkoła koncentruje się na dostarczaniu najlepszych programów nauczania i metodologii dla kandydatów następujących kursów na poziomie MQF / ERK 1, 2 i 3, poprzez zajęcie ich specyficznych potrzeb i przygotowanie ich do dalszego kształcenia w Wyższej Szkole Technicznej nauki.

Technikum

Wyższa Szkoła Techniczna zawiera dodatkowe programy studiów na MQF poziom 4 / ERK w bliższej współpracy z przemysłem. Zaawansowane Dyplomy w ofercie przygotowuje naszych uczniów z odpowiedniej wiedzy, umiejętności i kompetencji w celu objęcia stanowiska techniczne w przemyśle lub w toku na University College powinien wolą, aby to zrobić. Nasze Poziom 4 programy zawierają szeroki zakres praktyk w różnych dziedzinach badań w ten sposób umożliwiając naszym studentom także zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe w trakcie studiów.

University College

University College przeznaczony dla programów szkolnictwa wyższego oraz stopni zawodowych pracujących jednocześnie w ścisłej współpracy z przemysłem w celu zapewnienia specjalistów, które przygotowywane są zarówno naukowo i praktycznie przygotowani do zaspokojenia potrzeb lokalnego przemysłu.

Instytuty i Centra dostarczyć wszystkie ekspertyzy techniczne i zawodowe w kierunku realizacji wszystkich programów w MCAST mając główny cel jazdy do przodu wszystkie obszary badań w ramach ich odpowiedniego zakresu obowiązków, z perspektywy ku przyszłości. Ta struktura korporacyjna umożliwia każdemu College stworzyć ukierunkowane strategie, które odpowiadają na specyficzne potrzeby studentów na każdym poziomie, przy zachowaniu zdrowego dialogu ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w celu zapewnienia najlepszych programów do potrzeb lokalnej gospodarki i społeczeństwa.

dlaczego MCAST?

  • Satysfakcjonującej kariery zawodowej

My nie tylko przygotować się do egzaminów.

Współpracujemy z czołowych graczy w branży, aby zapewnić praktyczne szkolenie w najnowszych najlepszych praktyk i technologii. Przygotuj się zakasać rękawy i umieścić to, czego uczą się w klasie do wykonywania zawodu w warsztatach, laboratoriach oraz w warunkach rzeczywistych pracy, poprzez organizowanie staży i praktyk zawodowych.

Naszym celem jest, aby dać Ci umiejętności i doświadczenia niezbędne, aby pomóc osiągnąć kwitnącego karierę jesteś aspirującym do.

  • A World of Szans

Każdego roku, oferujemy możliwości szkolenia dla ponad 6000 studentów studiów stacjonarnych.

Nowe programy są stale dodawane do listy kursów, aby dać Ci więcej nowych opcji szkoleniowych do wyboru. Jeśli jesteś zdecydowany postęp w swojej karierze, mamy program szkoleniowy, który jest stworzony dla Ciebie.

  • Troskliwy i żywe Campus

Uważamy, że edukacja nie jest to po prostu kwestia kwalifikacji i umiejętności technicznych. Jesteśmy zobowiązani, aby pomóc Ci rozwijać w odpowiedzialnych, entuzjastycznych osób dorosłych z silnymi wartościami społecznymi. Poza klasą, w MCAST można będzie uczestniczyć w sportowych, kulturalnych i rozrywek innych, które pomogą Ci poznać nowych przyjaciół, zdobyć zaufanie i poprawić swoje umiejętności pracy zespołowej i komunikacji.

Będziesz mieć również możliwość przyłączenia się konkursy i imprezy krajowe i międzynarodowe, a także zdobyć cenne doświadczenia poprzez programy wymiany studentów międzynarodowych. Jeśli przechodzi trudny moment w życiu, oferujemy Państwu szeroki zakres opieki i wsparcia usług osobistych.

  • Międzynarodowe Centrum Doskonałości

Byliśmy pierwszą instytucją edukacyjną w Europie, aby być poświadczone jako Międzynarodowego Centrum Doskonałości przez renomowaną międzynarodową Edexcel ciała.

Nasze ciągłe zaangażowanie w podnoszenie jakości naszych usług, aby zapewnić Państwu przyjemny doświadczenie uczenia się obejmuje wprowadzenie najnowszych technologii dydaktycznych, zatrudnianie doświadczonych wykładowców i pracowników administracyjnych, jak również rozległe inwestycje w state-of-the- Sprzęt sztuki.

Jesteśmy w trakcie realizacji trzech projektów finansowanych przez UE, o wartości ponad 20 mln €, aby kontynuować poprawę jakości wszystkich naszych istniejących programów i wprowadzenie nowych.

Lokalizacje

  • Paola

    Triq Kordin

    pytania