Keystone logo
Medaille College

Medaille College

Medaille College

Wstęp

Medaille College to prywatna, niesekciarska czteroletnia uczelnia z kampusami w Buffalo i Rochester oraz ofertą programów online. Medaille koncentruje się na Twoim sukcesie, oferując programy studiów licencjackich i magisterskich w praktycznych, opartych na praktykach środowiskach edukacyjnych na terenie kampusu i społeczności.

Przygotowujemy Cię do trwającego całe życie zaangażowania w zrównoważony rozwój obywatelski i sukces zawodowy, zapewniając wczesny dostęp do szkoleń zawodowych. Robisz więcej niż uczysz się z podręczników. Uczysz się przez działanie. Zamiast czytać, jak stosować praktyki psychoterapeutyczne, obserwujesz na sesji prawdziwych profesjonalistów. Zamiast studiować stare biznesplany, pracujesz z zespołem, aby opracować nowe plany, które uratują prawdziwe firmy w Buffalo.

Twoja społeczność jest twoją klasą w Medaille College . Nauka wykracza daleko poza cztery ściany sali wykładowej. Wychodzisz w teren i rozwiązujesz prawdziwe problemy dotyczące lokalnej społeczności. Stwórz algorytm, który lepiej dopasuje mentorów do młodzieży w Big Brothers Big Sisters. W ten sposób Medaille uczy cię bycia etyczną, obywatelską osobą przez całe życie.

Relacje, które budujesz w Medaille, również trwają całe życie. Budujesz profesjonalną sieć kontaktów w dniu przyjazdu do kampusu. Twoi instruktorzy traktują cię mniej jak studenta, a bardziej jak przyszłego kolegi. Nasi absolwenci zawsze wracają do kampusu na specjalne serie prelegentów, dyskusje panelowe lub po prostu, aby powiedzieć „Cześć”. Gdy zostaniesz członkiem rodziny Medaille, otrzymasz system wsparcia, który wykracza poza nasz kampus Buffalo, ponieważ absolwenci Medaille robią różnice na całym świecie.

Lokalizacje

  • Buffalo

    Agassiz Circle,18, 14214, Buffalo

  • Rochester

    South Winton Road,1880, 14618, Rochester

    pytania