Keystone logo
Medgar Evers College

Medgar Evers College

Medgar Evers College

Wstęp

Medgar Evers College wyróżnia się jako najmłodszy z czteroletnich starszych college'ów w The City University of New York. Na początku lat sześćdziesiątych społeczność Central Brooklyn dostrzegła potrzebę i wyraziła chęć utworzenia lokalnej uczelni publicznej. Za pośrednictwem różnych organizacji społecznych, w tym między innymi Bedford-Stuyvesant Restoration Corporation, Central Brooklyn Coordinating Council i NAACP, a także przez lokalnych wybranych urzędników, mieszkańcy Central Brooklyn zwrócili się do Zarządu Wyższego Szkolnictwa Miasta z Nowego Jorku z tą prośbą.

Członkowie różnych organizacji lokalnych utworzyli Koalicję Bedford-Stuyvesant na rzecz potrzeb i usług edukacyjnych, która służyła jako główne narzędzie współpracy z Radą Szkolnictwa Wyższego. Po wielu dyskusjach i dużym zaangażowaniu mieszkańców społeczności i Koalicji, Zarząd Szkolnictwa Wyższego 17 listopada 1967 r. „Zatwierdził sponsorowanie Community College nr VII, wskazując zamiar przyjmowania studentów jesienią 1969 r. "

13 lutego 1968 r. Rada Szkolnictwa Wyższego ogłosiła, że uczelnia będzie zlokalizowana w dzielnicy Bedford-Stuyvesant na Brooklynie. W dniu 27 stycznia 1969 r. Rada zatwierdziła utworzenie „eksperymentalnego czteroletniego kolegium studiów zawodowych oferujących zarówno karierę, jak i przeniesienie tytułów stowarzyszonych, a także matury, mającego być zlokalizowanego w dzielnicy Bedford-Stuyvesant na Brooklynie. ustanowiony w miejsce uprzednio zatwierdzonego, ale nie rozpoczętego nowego Community College VII, a następnie polecił, aby Master Plan City University został odpowiednio zmieniony. " Akcja ta została poparta akcją Regentów 20 marca 1970 roku.

Board of Higher Education Proceedings z dnia 14 kwietnia 1970 r. odzwierciedla działania Rady, które zmodyfikowały plan generalny z 1968 r., aby usunąć Community College Number Seven i wymieniono go w miejsce Senior College, „College XVII, Mid-Brooklyn, Initial Facilities, Estimated Koszt: 10 000 000 USD”. 30 lipca 1970 r. Kolegium zostało oficjalnie założone, kiedy gubernator Nelson A. Rockefeller podpisał ustawę zatwierdzającą „utworzenie eksperymentalnego czteroletniego college'u studiów zawodowych, oferującego zarówno stopnie zawodowe i transferowe, jak i tytuł licencjata”.

Wreszcie 28 września 1970 r. Zarząd Szkolnictwa Wyższego zatwierdził zalecenie Rady Społeczności Kolegium, aby uczelnia nazywała się Medgar Evers College , na cześć umęczonego przywódcy praw obywatelskich, Medgara Wileya Eversa (1925-1963). W uznaniu tego, 28 września obchodzony jest jako „Dzień Założycieli” w Medgar Evers College .

2 grudnia 1970 roku Medgar Evers College pod przewodnictwem Johna Enocha i Rady Szkolnictwa Wyższego była współgospodarzem ceremonii ogłoszenia w YMCA na 139 Monroe Street na Brooklynie. Przewodniczący Enoch stwierdził: „ Medgar Evers College , odzwierciedlający wizerunek umęczonego przywódcy, który poświęcił swoje życie sprawie osobistej wolności, godności i osobistego spełnienia, doda kolejny filar siły do rosnącej edukacji, gospodarki, kultury i fundacje społeczne centralnej społeczności Brooklynu i Nowego Jorku”.

Wdowa po panu Eversie, pani Myrlie Evers, i dwoje z trójki dzieci pary przyleciały z Claremont w Kalifornii na uroczystość. Przedstawiła zwój, w którym cytowano „efektywny wkład pana Eversa w sprawę ludzkiej wolności i godności. Wybierając imię Medgar Evers, mamy nadzieję, że jego idee zainspirują studentów i wykładowców uczelni w dążeniu do prawdy jako najpewniejsza droga do ludzkiej wolności i sprawiedliwości społecznej”.

Wspólnota była wówczas i nadal jest ważną siłą w życiu Kolegium. Sposób planowania uczelni i wyboru jej pierwszego prezesa był bezprecedensowy w historii Rady Szkolnictwa Wyższego. Po raz pierwszy w procesie decyzyjnym aktywnie uczestniczyli przedstawiciele społeczności lokalnej. Siedmiu członków Bedford-Stuyvesant Coalition on Educational Needs and Services zasiadało w Prezydenckim Komitecie Poszukiwawczym. Wiosną 1970 roku została zorganizowana Rada Gminy pod przewodnictwem Johna Enocha, pełniącego obowiązki Przewodniczącego.

Poczucie zaangażowania i służby na rzecz społeczności, które przenika całe Kolegium, można bezpośrednio przypisać wieloaspektowym rolom, jakie Rada Gminy i cała społeczność odegrała w tworzeniu, wzroście i rozwoju tej instytucji.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Brooklyn

    Bedford Avenue,1650, 11225, Brooklyn

pytania