Keystone logo
© The University of Fredericton
Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Wstęp

Grenfell Campus, Memorial University znajduje się we wschodniej Kanadzie w mieście Corner Brook na zachodnim wybrzeżu Nowej Funlandii.

Unikalna lokalizacja Grenfell zapewnia studentom międzynarodowym żywe, przyjazne i bezpieczne środowisko uczenia się. W Grenfell rozmiary naszej klasy są niewielkie, więc łatwo poznać swoich profesorów i kolegów z klasy - poczujesz się jak w domu w krótkim czasie. Memoriał uniwersytecki posiada również najniższe stawki czesne w kraju, oferując edukację, która jest szanowana na całym świecie.

Studenci zagraniczni odgrywają ważną rolę w życiu studentów w Grenfell . Staniesz się częścią społeczności kampusu i przyczyni się do różnorodności kulturowej społeczności.

Dlaczego Grenfell? Ponieważ jesteśmy niesamowici, dlatego.

Jesteśmy niedrogie, mają niesamowitą lokalizację, oferują małe klasy w bezpiecznym otoczeniu, gwarantują pobyt studentom pierwszego roku i mają najwyższej klasy udogodnienia.

Przystępność

Jako kampus uniwersytecki Memorial University, będziesz cieszyć się najniższym czesnym w anglojęzycznej Kanadzie. Rząd prowincji przywiązuje dużą wagę do edukacji, zapewniając znaczne finansowanie uniwersytetowi Memorial University. To zobowiązanie pozwala nam zapewnić niedrogą, a zarazem wysokiej jakości edukację ponadgimnazjalną.

Małe klasy, bezpieczne środowisko

Oczywiście wiele uczelni ma małe klasy, ale w Grenfell, będziesz znał profs na podstawie imion. A Corner Brook też jest mały, więc poczujesz się bezpiecznie w jednym z najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej. Oferujemy wysokiej jakości studia licencjackie w zakresie sztuki, biznesu, edukacji, sztuk pięknych, pielęgniarstwa, zarządzania zasobami i nauki. Stopnie naukowe są oferowane w polityce ochrony środowiska i borealnych ekosystemach i naukach rolniczych. Nasze małe kampusy pomogą Ci rozwijać swoje wykształcenie. Wiele z naszych studentów ma również prowadzić badania z ich profesorami - okazją, która daje unikalne doświadczenie praktyczne.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Grenfell znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejsc w kraju: czyste powietrze, szum morza, majestatyczne góry. Zachodnie wybrzeże Nowej Funlandii jest ośrodkiem przygody latem, zimą, wiosną i jesienią. Szlaki turystyczne przecinają teren. Są plamy na narty, snowboard, wspinaczka skałkowa i zipline. Ośrodek Marble Mountain jest położony na wysokości 1100 m na nartach i snowboardzie, a klub narciarski Blow Me Down Trails Cross Country ma 42 km szlaków pielęgnacyjnych, które znajdują się zaledwie kilka minut od kampusu. W odległości krótkiej przejażdżki samochodem od hotelu znajduje się Park Narodowy Gros Morne, miejsce dziedzictwa światowego z zatokami morskimi, bogatym lasem i rzeźbionymi lodowcami fiordy. Zrób otwarty rowek.

Jesteśmy również kwitnącej wspólnoty teatralnej z kilkoma produkcjami każdego roku. W naszych galeriach sztuki znajdują się eksponaty z całego świata. Warto wybrać się na spacer do centrum handlowego, nocnego życia i restauracji lub zwiedzić inne dzielnice handlowe, w tym dużą dzielnicę handlową. Jesteśmy małym miastem z wszystkim, czego potrzebujesz.

Lokalizacje

  • Corner Brook

    20 University Drive, Corner Brook, A2H 5G4, Corner Brook

    pytania