Keystone logo
Merito Group: WSB Merito Universities & DSW University of Lower Silesia

Merito Group: WSB Merito Universities & DSW University of Lower Silesia

Merito Group: WSB Merito Universities & DSW University of Lower Silesia

Wstęp

Jeśli myślisz o studiach w Polsce, sercu Europy , jesteś o krok od dokonania właściwego wyboru. Nasze Uczelnie charakteryzują się wysoką jakością kształcenia, warsztatowymi formami nauczania, wykładowcami - specjalistami w swoich dziedzinach oraz przystępną organizacją studiów.

Wszystko to pomoże Ci zdobyć wiedzę, którą wykorzystasz w życiu zawodowym. Studia w WSB Merito oraz Dolnośląskiej Szkole Wyższej DSW to miejsce spotkań praktyków: nasi wykładowcy zdobywali doświadczenie w najlepszych firmach naszego regionu. Są wśród nich przedsiębiorcy, właściciele firm, eksperci z zakresu finansów, zarządzania i marketingu. Omawiają zjawiska i procesy oraz ilustrują je przykładami zaczerpniętymi z pracy zawodowej, dzięki czemu poznają Państwo nowoczesne rozwiązania stosowane w codziennym biznesie.

12 uczelni w 11 miastach

W skład Grupy wchodzą Uczelnie Merito WSB oraz Dolnośląskia Szkoła Wyższa DSW, łącznie Grupa posiada sześć uczelni i siedem wydziałów w 11 największych miastach Polski. Uczelnie WSB Merito i Dolnośląskia Szkoła Wyższa DSW zajmują bardzo wysokie miejsca w najbardziej prestiżowych polskich rankingach uczelni niepublicznych. Nasze programy studiów kierowane są przede wszystkim do tych, którzy chcą pracować i uczyć się. Nawet na studiach stacjonarnych zajęcia odbywają się zaledwie 3-4 dni w tygodniu, a harmonogramy są napięte, aby przerwy były minimalne. Również większość naszych studentów zagranicznych z łatwością łączy studia WSB Merito University z pracą.

Lokalizacje

 • Wrocław

  WSB Meritto University in Wroclaw ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław, Wrocław

 • Warsaw

  Łabiszyńska,25, 03-204, Warsaw

 • Torun

  Młodzieżowa,31a, 87-100, Torun

 • Poznań

  Powstańców Wielkopolskich,5, 61-895, Poznań

 • Opole

  Augustyna Kośnego,48, 45-372, Opole

 • Łódź

  Brzozowa,5, 93-101, Łódź

 • Chorzow

  Sportowa,29, 41-506, Chorzow

 • Bydgoszcz

  Fordońska,74, 85-739, Bydgoszcz

 • Wrocław

  DSW University of Lower Silesia ul. Strzegomska 55, 53-611, Wrocław

  pytania